Poniedziałek, 27 sierpnia 2012, 18:01

Miley Cyrus uzależniona?! "Namawiamy ją na ODWYK"

prawda
fałsz
Miley Cyrus uzależniona?! "Namawiamy ją na ODWYK"
foto: Twitter
Do tej pory wszyscy sądzili, że szybka utrata wagi to wynik niedożywienia i anoreksji, na którą choruje Milery Cyrus. Jej znajomi twierdzą jednak, że to przez narkotyki stoczyła się na dno!

Amerykańskie media rozpisują się o ostrych imprezach, które urządzała piosenkarka. Podobno był tam nie tylko alkohol, ale również narkotyki! Znajomi Miley twierdzą, że dziewczyna jest uzależniona i potrzebuje pomocy!

Według ich relacji młoda gwiazda regularnie pali papierosy i marihuanę, a także zażywa "twarde narkotyki". Sama strasznie straciła na wadze, obecnie wygląda wręcz chorobliwie szczupło, a w jej mieszkaniu ciągle panuje brud i nieporządek.

Znajomi piosenkarki boją się, że Miley stoczy się bez ich pomocy. Podobno namawiają ją na ODWYK! Przedstawiciel prasowy piosenkarki wystosował w tej sprawie oświadczenie i zaprzeczył tym doniesieniom, ale sami przyznajcie, że Miley nie wygląda obecnie korzystnie. Jest ciągle zmęczona, jej cera jest ziemista i szara, piosenkarka ma podkrążone oczy i jest przeraźliwie chuda.

foto: Twitter


foto: Twitter

Komentarze

Gość 3 września 2012 20:53
Ciekawe co na to jedenastoletnie "słłłłittt rószoffe" faneczki Hanny Osranny <lol> może zrobią też fajki "Hanna Osranna" mwahahahahahahahh xDDD Nie zdziwiłabym się.
Ja 30 sierpnia 2012 11:40
Raz mówicie, że ktoś jest za chudy a za kilka kilo już mówicie, że musi schudnąć... Ogarnijcie się, bo to media często stoją za tragedią niektórych gwiazd...
Gość 29 sierpnia 2012 12:32
Po nazwie portalu liczyłam cicho, że to jednak jakaś strona ezoteryczna :(
modo 29 sierpnia 2012 10:51
co do glanów się zgadzam. to profanacja świętości.
Vi 28 sierpnia 2012 22:09
I nie jest godna glanów
Vi 28 sierpnia 2012 22:07
Ale debilnie wygląda