Poniedziałek, 3 września 2012, 14:00

Złe nawyki przejęła od...matki?

prawda
fałsz
Złe nawyki przejęła od...matki?
foto: Twitter
Miley Cyrus postanowiła zmienić się o 180 stopni i całkowicie zerwać z wizerunkiem grzecznej gwiazdki. Piosenkarka nie tylko ścięła włosy, powtykała sobie w różne części ciała mnóstwo kolczyków, ale również schudła kilkanaście dobrych kilogramów.

Z pyzatej i pulchnej dziewczyny, zostały praktycznie same kości. Nie raz i nie dwa media spekulowały, że Miley może cierpieć na anoreksję. Okazuje się jednak, że jej mama jest jeszcze chudsza od niej! Czyżby Miley przejęła złe nawyki żywieniowe od swojej mamy?

Nie od dziś wiadomo, że dziecko wzoruje się na swoich rodzicach. Może Miley widząc wciąż odchudzającą się mamą, chce się do niej upodobnić i nie widzi nic złego w tak chorobliwie chudej sylwetce?

Oby tylko drastyczna dieta nie stała się źródłem poważniejszych problemów. Od tak maniakalnego odchudzania już tylko krok do ANOREKSJI!

Komentarze

człowiek 3 września 2012 20:38
Koszmar jak się potraficie o wszystko czepiać, dziewczyna po prostu chciała zrobić coś dla siebie niekoniecznie na złej diecie. Od razu spekulacje o anoreksji i braniu przykładu ze złych rodziców. Jej matka byla szczuła już wcześniej i jakoś wtedy Miley się tym nie przejmowała.