Poniedziałek, 27 sierpnia 2012, 16:00

Pattinson w związku z Katy Perry!

prawda
fałsz
Pattinson w związku z Katy Perry!
foto: mwmedia.pl
Wygląda na to, że Robert Pattinson nie zamierza zbyt długo leczyć "złamanego serca" po zdradzie Kristen Stewart. Aktor już się pozbierał i zaczął spotykać się z innymi kobietami. Na pierwszą randkę zabrał Katy Perry!

Do tej pory nikt nie wiedział, że para była sobą w jakikolwiek sposób zainteresowana. Wprawdzie Katy i Rob pokazywali się wspólnie na imprezach i wychodzili z nich razem, ale w żaden sposób nie pokazywali, że się spotykają. Najwidoczniej jednak ta dwójka nie jest sobie obojętna!

Podobno Robert zabrał Katy na romantyczną kolację, żeby porozmawiać i lepiej się poznać, ale atmosfera była między nimi była tak gorąca, że po chwili siedzieli już obok siebie, czule trzymając się za ręce i patrząc głęboko w oczy.

Katy flirtowała z Robem przez cały wieczór, zalotnie się uśmiechała, założyła nawet seksowny, obcisły top, spod którego ponętnie wystawały jej piersi. Rob nie mógł oderwać wzroku od jej biustu!

Najlepszy sposób na złamane serce to randka z inną kobietą! A jeśli tą kobietą jest Katy Perry to Robert z pewnością zapomniał już o Kristen.

Komentarze

Va 31 sierpnia 2012 03:33
I tak nic z tego ni będzie ;p
Gość 29 sierpnia 2012 04:17
Do Vi. Ona sie rozwiodła.
Vi 28 sierpnia 2012 22:02
Ona ma przecież męża :T