Wtorek, 28 sierpnia 2012, 12:57

Maciej Rock: PALĘ marihuanę!

prawda
fałsz
Maciej Rock: PALĘ marihuanę!
foto: mwmedia.pl
Nie od dziś wiadomo, że Maciek Rock ma dość liberalne poglądy jeśli chodzi o kwestię używek. Jednak jego wyznanie wywołało burzę medialną! Celebryta przyznał się, że PALI MARIHUANĘ!

Dziennikarz wypowiadał się w obronie Kory, która została oskarżona o posiadanie marihuany. Stwierdził, że narkotyki powinny być powszechnie dostępne w sklepach! A każdy, kto zdecyduje się po nie sięgnąć, powinien robić to na własną odpowiedzialność, mając świadomość ryzyka, które ponosi.

- Wszystkie narkotyki, wszystkie używki powinny być dozwolone, wszystkie powinny być dostępne w sklepie, nieważne czy jest to heroina, kokaina, kompot, marihuana, wszystko jedno. Jeżeli ktoś chce brać którekolwiek z tych substancji, to robi to na własne ryzyko - powiedział Maciej Rock w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

Rock dodał również, że jest o wiele więcej osób uzależnionych od alkoholu i papierosów, niż od marihuany i stanowią poważny problem dla swojego otoczenia. Celebryta potępił zakazy dotyczące posiadania narkotyków.

- Jak jest głupie prawo, to niestety, ci, którzy je ustanawiają, zmuszają nas, by je łamać. Sam palę marihuanę - dodał celebryta.

Czy to już pierwszy krok w stronę uzależnienia? Skoro Rock twierdzi, że wszystkie narkotyki powinny być legalne, może ma problemy z ich nadużywaniem?

Komentarze

Gość 1 września 2012 15:17
Ale Ostatnie zdanie to albo autor artykułu przytrolował albo naprawdę jest głupi jak but. Ograniczanie wolności poprzez zakazywanie czegoś co dotyczy tylko samej osoby nie jest pozytywnym zjawiskiem. To tak jakby rząd decydował o tym co jest lepsze dla nas za nas. Każdy powinien mieć prawo podejmować taie decyzje i czy sobie szkodzi czy też nie, nie powinno to nikogo obchodzić dopóki nie szkodzę innym.