Poniedziałek, 13 sierpnia 2012, 15:53

Miley Cyrus jest chora?

prawda
fałsz
Miley Cyrus jest chora?
foto: Twitter
Ostatnimi czasy coraz częściej świat obiegają zdjęcia Miley Cyrus, na których nastoletnia gwiazda co rusz skraca swoje włosy. Po kilku fryzjerskich zabiegach Miley, z ciemnowłosej piękności stała się krótko obciętą, zadziorną, platynową blondynką. Wszyscy zastanawiają się, dlaczego zdecydowała się na ten krok?

Po radykalnym cięciu, które Miley przeprowadziła z pomocą swojego fryzjera piosenkarka zmieniła się nie do poznania. Obecnie ma krótkie, wystrzyżone z jednej strony włosy, przemalowane na blond. To jednak nie jedyna zmiana.

Ostatnio Miley znacznie straciła na wadze. Nastolatka chudnie w zastraszającym tempie, wygląda już niemalże jak szkielet. Teraz dochodzi do tego jeszcze przystrzyżenie włosów, które być może wypadają z powodu choroby. Czyżby piosenkarka chorowała i nowy image ma jej pomóc to ukryć? Jeśli tak, to na co takiego cierpi? Anoreksja, bulimia, a może inna poważna choroba?

Jedno jest pewne, uśmiech i radosna mina nie wskazują na to, że piosenkarka cierpi z powodu choroby, ale objawy mówią same za siebie.

foto: Twitter


foto: Twitter


foto: Twitter

Komentarze

paulosia 26 sierpnia 2012 17:11
Bez kitu. Ludzie już nie mają co robić tylko dziewczynie choroby wymyślać ;D a jeśli nawet jest chora... To nie wasz zasrany interes...
Gość 24 sierpnia 2012 11:28
Wygląda ślicznie już nie Hanah Montana czy jak jej tam
Smilers 23 sierpnia 2012 04:03
No błagam, ona tylko obcięła włosy na cele charytatywne. I owszem schudła dużo, ale to przez pilates, a nie z powodu jakiejś choroby. Po co od razu wymyślać, że jest chora. I wg mnie wygląda super. Fakt, lepiej jej było w długich brązowych włosach, ale teraz też wygląda ładnie.
dfsdgsdg 16 sierpnia 2012 11:14
Oddała włosy na cel charytatywny i to wszystko , skoro to jest portal co wie wszystko to niech nie pisze bzdur i koniec
Gość 14 sierpnia 2012 14:52
wyglada jak bieber ...
Gość 14 sierpnia 2012 14:17
jest młoda to się bawi wyglądem