Sobota, 14 lipca 2012, 10:00

Marczuk rzuciła młodego KOCHANKA!

prawda
fałsz
Marczuk rzuciła młodego KOCHANKA!
foto: mwmedia.pl
Romans Weroniki Marczuk i Rafała Maseraka wywołał lawinę skrajnych komentarzy. Jedni kibicowali ich wielkiej miłości, a inni zupełnie przeciwnie, ostrzegali Weronikę, że przystojny tancerz złamie jej serce. Niestety, Ci drudzy mieli rację. Gorące uczucie, które połączyło celebrytów, bardzo szybko się wypaliło.

Związek Weroniki z 13 lat młodszym mężczyzną, od początku nie miał przyszłości. Przyjaciele i rodzina wielokrotnie odradzali prawniczce to uczucie. Niestety, celebrytka nie chciała słuchać, zaślepiona miłością do szarmanckiego króla parkietu, pogrążała się coraz bardziej.

Znudzona ciągłymi szaleństwami niewiernego kochanka, piękna celebrytka, postanowiła raz na zawsze zakończyć feralny związek i podziękowała Rafałowi za wspólne chwile. Tancerz nie zmartwił się szczególnie decyzją swojej ukochanej. Czyżby czekał, aż Weronika sama odejdzie? Znajomi pary twierdzą, że prawniczka potrzebuje prawdziwego mężczyzny, a nie „lowelasa”, który skacze z kwiatka na kwiatek

„Oboje po wielu rozmowach uznali, że zostają na stopie przyjacielskiej. Weronika potrzebuje stabilizacji. Chce mieć prawdziwą rodzinę i dziecko. A z Rafałem to jedna wielka niewiadoma. On nie jest jeszcze gotowy na pieluchy. Chce się wyszumieć i korzystać z życia póki może”.

Miejmy nadzieje, że Weronika kiedyś spotka swoją drugą połówkę. Życzymy owocnych poszukiwań!

Komentarze