Piątek, 13 lipca 2012, 16:00

Foremniak pokonała KRYZYS!

prawda
fałsz
Foremniak pokonała KRYZYS!
foto: mwmedia.pl
Ostatnie miesiące nie rozpieszczały Małgosi Foremniak. Rozstanie z ukochanym i kłopoty zawodowe sprawiły, że celebrytka straciła pewność siebie i odcięła się od całego świata. Na szczęście to już przeszłość, aktorka dzięki przyjacielowi odzyskała kondycję i rozpoczęła nowy etap życia.

Kto pomógł Małgosi przetrwać kryzys? Oczywiście jej kolega z programu „Mam talent” - Robert Kozyra. Jako jedyny mężczyzna nie opuścił przyjaciółki w potrzebie, był cały czas blisko niej. Małgosia mogła liczyć na Roberta o każdej porze dnia i nocy. Wspierał ją i ciągle prawił jej komplementy, aż w końcu aktorka zrozumiała, że nie warto się załamywać.

Gosia znowu coraz częściej się uśmiecha. Jest bardziej pogodna i znów dostrzega pozytywne aspekty życia. Dzięki Robertowi Kozyrze, Gosia znów czuje się atrakcyjną kobietą. Robert jest w stosunku do niej bardzo szarmancki. Na każdym kroku ją komplementuje i dba o nią, jak o ukochaną osobę - wyznał znajomy celebrytki na łamach „Faktu”.

Czyżby kroił się romans? Wiadomo przecież, że od przyjaźni zaczęło się większość medialnych związków. Co łączy Gosię i Roberta? Przekonamy się już niebawem. Nawet jak będą chcieli ukryć swój związek, to i tak, prędzej czy później, prawda wyjdzie na jaw!

Myślicie, że Foremniak znalazła pocieszenie w ramionach Roberta?

Komentarze