Poniedziałek, 16 kwietnia 2012, 14:00

Rozpieszczony MASERAK!

prawda
fałsz
Rozpieszczony MASERAK!
foto: mwmedia.pl
Młody tancerz od jakiegoś czasu zdobył miano polskiego Casanovy. Wszystko za sprawą swoich licznych romansów. Na koncie ma już związek, między innymi z Kamilą Kajak, Anitą Leśniak-Kopiec, Małgorzatą Foremniak oraz Weroniką Marczuk.

Niestety ogromna słabość do kobiet bardzo zmieniła tancerza. Jak wyznaje znajomy Rafała w wywiadzie dla Faktu

To one go rozpuściły! Rafał na pewno prędko się nie ustatkuje, jest maksymalnie skupiony na sobie i swojej karierze. A za to, że taki jest, można podziękować jedynie kobietom z którymi się spotykał. Skakały wokół niego, spełniały jego zachcianki, niańczyły go i same o niego zabiegały. I teraz są tego skutki”.


Maserak naprawdę ma dobrze i wcale nie zamierza tego zmieniać. Luksus finansowy jaki zapewniają mu jego partnerki to marzenie każdego faceta! W jednym z wywiadów przyznał, że zawsze interesowały i interesują go dojrzałe kobiety. Szkoda tylko, że nie wspomniał, że owe zainteresowanie nigdy nie przerodzi się w prawdziwy związek.

Która celebrytka będzie kolejną ofiarą Rafała? Przekonamy się już niebawem, gdyż obecny związek tancerza z Weroniką Marczuk wisi dosłownie na włosku.

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 17 kwietnia 2012 20:58
Typowy gnojek
Gość 16 kwietnia 2012 23:38
DONJUAN.
Gość 16 kwietnia 2012 23:37
maserak troszkę osiwiał! ;P hhaha