Sobota, 14 lipca 2012, 14:00

Moc atrakcji na wieczorze panieńskim Oli Kwaśniewskiej!

prawda
fałsz
Moc atrakcji na wieczorze panieńskim Oli Kwaśniewskiej!
foto: mwmedia.pl
O ślubie Oli Kwaśniewskiej i Jakuba Badacha mówi już cala Polska. Kilka dni temu młodzi celebryci ogłosili światu radosną nowinę, iż za niespełna dwa miesiące staną na ślubnym kobiercu. Przygotowania do hucznego wesela ruszyły pełną parą. W uroczystość zaślubin szczególnie zaangażowana jest mama Oli – Jolanta Kwaśniewska. To ona czuwa nad tym, aby najważniejszy dzień w życiu jej jedynej córki, był idealny i wyjątkowy.

Pani Jola nie zapomniała również o wieczorze panieńskim swojej latorośli. Na tę wyjątkową okazję zaplanowała już cały szereg atrakcji.

„Dla niej dzień spa w towarzystwie przyjaciółek, wyjście do hinduskiej restauracji w sari i tańce w stylu Bollywood, party w studiu fotograficznym z sesją w klimacie lat 50., a do tego koniecznie konkurs wiedzy o przyszłym małżonku albo quiz "która z nas najlepiej zna pannę młodą".

Myślicie, że Ola skorzysta z propozycji mamy i zdecyduje się na „grzeczną imprezę”? Coś nam się wydaje, że nie będzie wcale tak spokojnie! Jak donosi „Super Ekspres”, przyjaciółki i koleżanki przyszłej panny młodej, zaplanowały dla niej bardziej pikantne atrakcje. Jedną z nich będzie występ, aż trzech, striptizerów! Zapowiada się szalony wieczór pełen wrażeń.

Komentarze

Gość 20 lipca 2012 02:50
lol
Gość 17 lipca 2012 20:26
to poszaleją kasiaste laski!