Czwartek, 29 marca 2012, 17:15

Romans Marczuk i Maseraka - co dalej?

prawda
fałsz
Romans Marczuk i Maseraka - co dalej?
foto: mwmedia.pl
Od kilku dni słyszy się o gorącym romansie Weroniki Marczuk i Rafała Maseraka. Wszyscy zadają sobie pytanie, czy ten związek ma przyszłość?

Zdecydowana większość komentujących stwierdza jednak, że nigdy w życiu, bo Maserak do wiernych nie należy. Najbardziej pokrzywdzona może okazać się Weronika, która nie ma szczęścia w życiu osobistym. Celebrytka długo zbierała się po rozstaniu z mężem Cezarym Pazurą. Potem została oskarżona o przyjęcie łapówki. Wszystkie te wydarzenia niewątpliwie odbiły się na psychice Marczuk. Jej bliscy znajomi martwią się, gdyż Weronika może przejechać się na związku z Rafałem, a to byłby dla niej kolejny cios.

Różnice między Weroniką a Rafałem są dostrzegalne na pierwszy rzut oka. Ona stabilna, dojrzała, po rozwodzie, marząca o założeniu rodziny. On z kolei młody, elegant, flirciarz, bawidamek, któremu nie w głowie małżeństwo. Czy tak różne charaktery mogą się dogadać? Ciężko w to uwierzyć, bo nawet znajomi Maseraka mówią o jego lekkim traktowaniu związków.

Rafała na dłużej trudno usidlić. Nie sądzę, żeby udało się to Weronice. On jeszcze nie dorósł do stabilizacji.

Przyjaciele ostrzegali Weronikę przed wiązaniem się z 13 lat młodszym mężczyzną. Ona jednak nie słucha i podąża swoją drogą, nie patrząc na różnice między nią a Rafałem.

Czy ten romans przerodzi się w coś stabilnego? I czyżby to Weronika była tą, która usidli na dobre Rafała? Poczekamy, zobaczymy.

Komentarze

Gość 10 kwietnia 2012 01:54
Co ona jeszcze tu robi,łapowkara!!
Gość 10 kwietnia 2012 01:53
i niech na rurze potanczą razem!!!!Ukrainskie kurwi...o!!!