Czwartek, 28 czerwca 2012, 09:30

Anja Rubik podbija Japonię!

prawda
fałsz
Anja Rubik podbija Japonię!
foto: vogue
Oryginalna uroda i niezwykły talent Anji Rubik zachwyca największych koneserów modelingu. Nic dziwnego. W końcu polska top model należy do grona najlepszych modelek świata. Jest nie tylko piękna, ale także bardzo ambitna. Choć ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów, wciąż chce być jeszcze lepsza.

Jej zdjęcia wielokrotnie pojawiały się na okładkach najpopularniejszych magazynów świata mody. Anja pozowała między innymi dla: „Vogue”, „Numéro”, „Pani”, „Twojego Stylu”, „Elle”, „W Magazine”, „Repubblica delle Donne”, „Urody”, „Harper's Bazaar”, „French”, „Flair”, „Glamour”.
Jej kariera rozwinęła się zaskakująco szybko. Piękna supermodelka znana jest już praktycznie wszędzie, o czym świadczy jej ostatni udział w specjalnej sesji dla japońskiego „Vogue'a".

Japońska biblia mody, z polską modelką na okładce, przedstawia szaloną modę lat 80. i 90. Autorem zdjęć jest Giampaolo Sgura. Polska celebrytka w rozjaśnionych włosach, mocno podkreślonych brwiach i czerwonym żakiecie z odstającymi poduszkami na ramionach wygląda dosyć zabawnie, a zarazem bardzo profesjonalnie.

Myślicie, że Anja, podobnie jak znana grupa discopolowa, podbije serca Japończyków? Jak Wam się podoba supermodelka w takim wydaniu?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

kura . 2 lipca 2012 20:09
Brzydka , plastik ... No cóż ... Wygląda jak kura ..