Piątek, 8 czerwca 2012, 10:30

Polska Monika Bellucci!

prawda
fałsz
Polska Monika Bellucci!
foto: facebook.com
Polska aktorka, Kasia Smutniak, podbija serca włoskich producentów. Celebrytka, mieszkająca na stałe w słonecznej Italii, po raz kolejny olśniła niezwykłym talentem aktorskim. Tym razem Kasia zagrała jedną z głównych ról, w głośnym filmie, opowiadającym historię słynnego piosenkarza, Domenico Modugno.

Fani pokochali młodą aktorkę nie tylko za jej talent, ale również za niespotykaną urodę. Koneserzy kobiecego piękna okrzyknęli Kasię polską Moniką Belluci. Trzeba przyznać, że mamy powody do dumy, a polska gwiazda rzeczywiście jest podobna do najpiękniejszej Włoszki.

Celebrytka ma 33 lata i pochodzi z Piły. Już od najmłodszych lat interesowała się modelingiem. Jako 15-latka zajęła drugie miejsce w konkursie „Look of the Year”. Zaraz po maturze wyjechała do Włoch i została tam, aż do dziś. Jej kariera w show biznesie potoczyła się bardzo szybko.

Nasza rodaczka obecnie gra u boku największych gwiazd Hollywood. Ponadto współpracuje z czołowymi fotografami świata mody, a jej zdjęcia można znaleźć, między innymi, w „Vogue” „Elle” oraz „Marie Claire”. Na swoim koncie ma również udział w pokazie kolekcji Dolce & Gabbana, Mila Shoen, Alessandro, Sport Max, Laura Biagiotti, Valentino czy Romeo Gigli. Ostatnio została twarzą włoskich perfum "Idole d’Armani" Giorgio Armani.

Trzeba przyznać, że Kasia ma nosa do interesów! Gratulujemy naszej rodaczce i życzymy dalszych sukcesów zawodowych!

Czy i Wy zauważyliście podobieństwo Kasi do Moniki Belluci?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: twitter.com


foto: myspace.com


foto: facebook.com

Komentarze

Brad Pitt 17 czerwca 2012 00:40
Taka z niej Monica Belluci jak ze mnie Brad Pitt
nbn 15 czerwca 2012 22:49
gdfzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz