Czwartek, 5 lipca 2012, 12:00

Wiśniewski odwołał podróż poślubną!

prawda
fałsz
Wiśniewski odwołał podróż poślubną!
foto: mwmedia.pl
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner od kilku dni żyją w szczęśliwym związku małżeńskim. Przepiękny ślub w malowniczej scenerii miał się zakończyć równie niezwykłą podróżą poślubną. Niestety, stan zdrowia piosenkarza przeszkodził nowożeńcom w ich romantycznych planach.

Lekarze nie zgadzają się na wyczerpujący i daleki wyjazd Michała, który musi być pod stałą opieką specjalisty. Ponadto gwiazdor zaczeka na wyniki powtórnych badań, które otrzyma dopiero 17 lipca. Wtedy okaże się, jaka jest szansa na pokonanie choroby? Przypomnijmy, lider zespołu „Ich Troje”, trzy tygodnie temu usłyszał przerażającą diagnozę: „TO RAK”. Od tamtej pory sielankowe życie gwiazdora wywróciło się do góry nogami.

Żona celebryty, Dominika, jest zawiedziona tym, że nie mogą wyjechać na Hawaje, ale jak wyznała w jednym z wywiadów, najważniejszy w tym momencie jest Michał.

Chcieliśmy lecieć na Hawaje albo do Tajlandii, ale niestety nasz wyjazd musi zaczekać. Najważniejsze jest teraz zdrowie Michała. Po tym wszystkim, wyjedziemy na bardzo długą wycieczkę, na której będziemy mogli zapomnieć o tym całym zdarzeniu”.

Wygląda na to, że czwarta żona Wiśniewskiego całkiem inaczej wyobrażała sobie życie u boku szalonego celebryty. Zapewne spodziewała się, że Michał będzie ją nosił na rękach i spełniał wszystkie zachcianki, a tymczasem to ona musi się opiekować chorym mężem.

Czy choroba Michała będzie miała jakiś wpływ na ich zwiazek? Jak sądzicie, co zrobi Dominika jeśli okaże się, że stan zdrowia Wiśniewskiego jest naprawdę poważny? Zostawi go, czy będzie go wspierać?

Komentarze