Środa, 13 czerwca 2012, 14:30

To KONIEC „Top model. Zostań modelką”

prawda
fałsz
To KONIEC „Top model. Zostań modelką”
foto: facebook.com
Słynne show o modelkach - "Top model. Zostań modelką", gości na polskich ekranach już od ponad 2. lat. Wyprodukowane zostało przez stację telewizyjną TVN, na wzór amerykańskiego reality show „America's Next Top Model”. Przez dwa lata, tysiące młodych dziewczyn walczyło o udział w programie, ale szansę na prawdziwą karierę w modelingu dostały tylko najlepsze.

Niestety, z programu wycofał się główny sponsor, firma Procter&Gamble, a to oznacza brak pieniędzy na dalszą produkcję. Mimo że castingi do 3 edycji już się rozpoczęły, to i tak nie zostaną wyemitowane w telewizji. Ponoć decyzja sponsora jest spowodowana kontrowersyjnym zachowaniem prowadzących i jurorów. Przypomnijmy, że nie raz uczestniczki były ostro krytykowane, a nawet „obmacywane”, a wojna między supermodelkami Joasią Krupą i Anią Rubik nadal trwa.

„Nic o tym nie słyszałam, by powodem tej decyzji miał być wizerunek jurorów. To raczej efekt nie najlepszej sytuacji na rynku reklamowym Procter & Gamble. Dobieramy narzędzia komunikacyjne, w zależności od potrzeb naszych marek. W momencie, gdy to było uzasadnione tymi potrzebami, to wykorzystywaliśmy w komunikacji program „Top model” - wyznała rzecznik prasowa P&G, Małgorzata Mejer.

Czy to już koniec popularnego show? Wszystko wskazuje na to, że najgorsze przypuszczenia się sprawdzą. Poza finansowymi problemami producentów, pojawiły się również inne komplikacje. Najpopularniejsza gwiazdka zapowiadanej edycji, Anja Rubik, oficjalnie zrezygnowała z udziału w programie, tłumacząc się brakiem czasu!

Czyżby Anja miała już dość ataków Joasi Krupy? Niestety Dżoana nie przewidziała najgorszego, że razem z jej rywalką odejdą sponsorzy, a cała produkcja poniesie porażkę! No cóż, tak to już bywa w show biznesie, raz na wozie, raz pod wozem. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że 3 edycja „Top model”, ma wrócić na antenę dopiero na początku 2013 roku, ale czy to nastąpi? Tego na dzień dzisiejszy nie wie nikt!

Miejmy nadzieje, że TVN znajdzie nowego sponsora.

Komentarze

Gość 13 czerwca 2012 18:31
nareszcie te głupie dziewuchy..KOSZMAR!