Czwartek, 21 czerwca 2012, 15:30

Farna odpowie za przestępstwo, a nie wykroczenie!

prawda
fałsz
Farna odpowie za przestępstwo, a nie wykroczenie!
foto: facebook.com
Ewa Farna gorzko zapłaci za jazdę na podwójnym gazie. Czeski wymiar sprawiedliwości zadecydował i zmienił kwalifikację czynu. Młoda piosenkarka odpowie nie za wykroczenie, ale za przestępstwo! Za wypadek, który spowodowała pod wpływem alkoholu grozi utrata prawa jazdy na 10 lat!

„Zmieniono kwalifikację z wykroczenia na przestępstwo. Sprawą zajmie się już nie gmina ale sąd we Frydku Mistku na Morawach. Teraz sąd musi zadecydować, na jak długo piosenkarka straci prawo jazdy. Może to być od 1 roku do 10 lat”- mówi w rozmowie z „Super Expresem” rzecznik miejscowej policji, Vladimir Starzyk.

Wygląda na to, że najgorsze Ewa ma dopiero przed sobą. Jeśli sąd wyznaczy jej najwyższą karę, to celebytka straci „prawko” na 10 lat. No cóż, trzeba przyznać, że Farna skomplikowała sobie życie i to porządnie! Chyba nikt już nie ma wątpliwości, że młoda celebrytka jest winna.

Wystarczy spojrzeć na doszczętnie rozwalony wrak auta. Ewa miała naprawdę bardzo dużo szczęścia, że nic jej się nie stało!

foto: blesk.cz

Komentarze

Gość 26 lipca 2012 08:22
"Wystarczy spojrzeć na doszczętnie rozwalony wrak auta"
Wrak to auto juz po wypadku, wiec nieprawidlowym jest pisanie "rozwalony wrak auta".
Redaktor tego serwisu to jakis dzieciak. Trafilem tu przypadkiem.
JA:) 25 lipca 2012 13:57
To co teraz znaczy że jak miała ten wypadek to teraz nikt jej nie lubi?? zastanówcie się czy jesteście normalni??? Bo raczej nie. Każdemu mogło się to stać. Nawet tak popularnej osobie, ja Ewe bardzo ją lubię<3 i wiem że gdy jej tak piszecie że jest głupia że piana jechała to strasznie jest jej przykro zastanówcie się jak byście wy się czuli gdyby tak wam ktoś pisał że was nie lubi, bo jechaliście pijani ;) Nie lubicie - Nie komentujcie wow!! proste??
JA:) 25 lipca 2012 13:51
haha
Gość 25 czerwca 2012 23:27
ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 18.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
Gość 23 czerwca 2012 02:00
Przestępstwo ?
Gość 22 czerwca 2012 15:54
szkoda, a taka fajna była!