Wtorek, 30 października 2012, 15:24

Maleńczuk ZDRADZA ŻONĘ. Zamieszkał z KOCHANKĄ!?

prawda
fałsz
Maleńczuk ZDRADZA ŻONĘ. Zamieszkał z KOCHANKĄ!?
foto: mwmedia.pl
Maciej Maleńczuk wyprowadził się z domu, w którym mieszkał z żoną i związał z młodszą kobietą. Muzyk wprowadził się nawet do jej mieszkania!

Maleńczuk i jego żona od dawna nie żyli w dobrych stosunkach. Muzyk nie raz publicznie przyznawał, że małżonka jest z nim tylko dla jego pieniędzy. Sugerował nawet, że jest ona zdolna znieść wszelkie poniżenia, nawet zdradę, byleby tylko zachować dostęp do jego majątku.

Jak donosi tygodnik Twoje Imperium Maleńczuk postanowił sprawdzić wiarygodność stawianej przez siebie hipotezy i wyprowadził się z domu, który zajmował wraz z żoną i córkami w Krakowie. Muzyk zamieszkał z młodszą kobietą na jednym z warszawskich osiedli.

- Wprowadził się do mieszkania na Saskiej Kępie, które właśnie wynajęła Barbara Burdzy, jego wierna fanka i współpracownica - informuje tabloid.

Z kolei menadżer Maleńczuk przekonuje, że kobieta, do której wprowadził się artysta to "tylko przyjaciółka" i że nie ma z nią żadnych erotycznych stosunków.

- Basia jest przyjaciółką rodziny, więc w ich relacjach nie należy doszukiwać się sensacji. O romansie nie ma mowy, nawet jeśli Basia i Maciej się całują, nie ma w tym podtekstu erotycznego - przekonuje w tabloidzie.

Myślicie, że to prawda? Bo nam coś się wydaje, że pachnie tutaj romansem.

Komentarze