Wtorek, 12 czerwca 2012, 11:00

SEKSOWNA sesja Michaliny Manios!

prawda
fałsz
SEKSOWNA sesja Michaliny Manios!
foto: topmodel.tvn.pl
Michalina Manios to uczestniczka 2 edycji znanego show o modelkach „Top model. Zostań modelką”. Po zakończeniu programu, początkująca gwiazda wybiegu, coraz częściej zaczęła pojawiać się na okładkach czasopism. Jej wizerunek wzbudził szczególne zainteresowanie, gdyż Michalina w programie wyznała, że urodziła się hermafrodytą.

Młoda celebrytka już od dłuższego czasu zamierzała zerwać z wizerunkiem chłopczycy. Jak sama wyznała w licznych wywiadach, czuje się stuprocentową kobietą i trzeba przyznać, że na taką wygląda. Michalina na początku roku wystąpiła w reklamie „Top Secret”, gdzie pokazała troszkę kobiecego ciała (nagie piersi), tym razem posunęła się znacznie dalej. Ostatnio Manios wystąpiła w zmysłowej sesji autorstwa Darka Stawskiego z roznegliżowanym modelem – Oskarem Kamińskim.

„To była piękna sesja bo Ci dwoje niczego nie udawali. Atmosfera, emocje, gesty są jedynie złapane przeze mnie okiem obiektywu. Nie pytajcie o więcej...Te fotografie niech będą odpowiedzią :-)" - wyznał autor zdjęć.

Zdjęcia wyszły imponująco! Michalina prezentuje się bardzo delikatnie i kobieco, zwłaszcza u boku nagiego i jakże przystojnego modela. Jak Wam się podoba odmieniony wizerunek młodej modelki?

Sądzicie, że Michalinie uda się zerwać z wizerunkiem chłopczycy?

foto: topmodel.tvn.pl


foto: topmodel.tvn.pl


foto: topmodel.tvn.pl


foto: topmodel.tvn.pl

Komentarze

wowandtrol 24 sierpnia 2014 10:02
jest sliczna i do tego naturalna
marta 22 lipca 2012 23:59
Co Komu do tego, czy Ktoś zmienia to czy tamto??? Każdy odpowiada za siebie, a nie za innych!!! A zdjęcia SUPER!!!!
Gość 2 lipca 2012 16:08
a oglądając zdjęcia z pokazów mody .. nie widać że połowa tych modelek jest brzydka? Michalina przynajmniej ma specyficzną urodę, mi się podoba.. jest atka.. ina.. a to że lekarze sprawili że była facetem to nei jej wina! więc dajcie jej spokój
Polaczek 22 czerwca 2012 19:15
To jest michał du uja wafla a nie żadna michalina i obcięcie sisiora tego nie zmienia!
Gość 16 czerwca 2012 14:17
wcale nie jest piękną kobietą
jola 14 czerwca 2012 11:00
piękna sesja.Piękna kobieta i seksowny facet
Gość 12 czerwca 2012 19:36
Niestety może czuje się kobietą ale bardziej przypomina mężczyznę choć urodą nie grzeszy :)
NajaranyArab 12 czerwca 2012 13:44
i tak jest brzydka , jak zmyje makijaż będize dalej wyglądała jak facet , nawet to jej nie pomoże ;d modelka powinna być atrakcyjna i przyciągać .. mnie ona wgl nie przyciąga , wręcz odrażą