Środa, 27 czerwca 2012, 17:00

Skrzynecka schudła dla KASY?

prawda
fałsz
Skrzynecka schudła dla KASY?
foto: mwmedia.pl,
Kasia Skrzynecka w listopadzie ubiegłego roku została szczęśliwą mamą małej Aliki Ilia. Od porodu minęło dopiero kilka miesięcy, a celebrytka już może się pochwalić całkiem świetną figurą. Jak to osiągnęła? Czyżby w polskim show biznesie pojawiła się kolejna seksi mama?

Jak się okazało, aktorka otrzymała całkiem sporą sumkę za utrzymanie figury sprzed ciąży. Zaraz po porodzie Kasia wzięła udział w projekcie „Zyskaj formę w 10 tygodni”. Codziennie w obecności kamer, młoda mama ćwiczyła i przeszła kurs dietetycznego gotowania.

Rezultat? Ponad 17 kilogramów mniej, całkiem spora sumka na koncie i cenne doświadczenie, które zaowocuje w przyszłości. Skrzynecka marzy o swoim programie telewizyjnym, w którym będzie radzić polskim matkom, jak dbać o formę podczas ciąży. Czy uda się Kasi zrealizować swoje plany?

Trochę nas dziwi, że Skrzynecka poszła w ślady Kasi Cichopek i Ani Muchy, które swoim macierzyństwem zrobiły furorę tylko na pięć minut, a teraz są znienawidzone przez wszystkie polskie matki, które nie lubią „puszących” się celebrytek uczących je, jak mają żyć.

Sądzicie, że odchudzające rady kolejnej show biznesowej mamy staną się popularne?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

MarcysiaaZ 11 czerwca 2015 21:59
Od jutra zaczynam odchudzanie, kto się odchudza ze mną? Nie będzie łatwo ale trzeba się wziąć za siebie. Mam już dobry sposób na odchudzanie, wszyscy którzy są chętni proponuje zacząć od wipisania w google - xxally radzi jak szybko schudnąć
Gość 28 września 2012 12:15
Ale ona jest ładna :) Bardzo mi sie podoba na ostatnim zdjęciu
Gość 28 czerwca 2012 09:07
tylko pozazdrościć!
Gość 28 czerwca 2012 08:46
schudła przede wszystkim dla siebie,ale przy okazji tez zarobiła kase...wie jak sie ustawic ..większą motywacje miała ehheh-super Kasiu...