Czwartek, 28 czerwca 2012, 11:00

Natasza Urbańska stawia na modę!

prawda
fałsz
Natasza Urbańska stawia na modę!
foto: facebook.com
Kariera Nataszy Urbańskiej przechodzi ostatnio poważny kryzys. Aktorka, wokalistka i tancerka staje na głowie, by zaistnieć w show biznesie, niestety każda taka próba, kończy się niepowodzeniem. Na początku roku, Natasza została okrzyknięta najgorszą aktorką i od tamtej pory nie może odnaleźć swojego miejsca na scenie.

Na szczęście Urbańska nie boi się sięgać po nowe wyzwania. Jest bardzo ambitna i wielokrotnie udowodniła, że konsekwentnie realizuje swoje marzenia. Czym tym razem zaskoczy młoda aktorka?

Jakiś czas temu, Natasza odkryła w sobie nowy talent i postanowiła zostać projektantką. Może tym razem uda się jej osiągnąć sukces? Celebrytka wspólnie z koleżanką, Agnieszką Komornicką, zaprojektowała już swoją pierwszą kolekcję. Projekty, inspirowane musicalem „Polita”, odzwierciedlają styl mody, jaki panował w 20-leciu międzywojennym.

Czy Natasza sprawdzi się w roli projektantki? Przekonamy się już jesienią, gdyż właśnie w tym czasie ma się odbyć premierowy pokaz kolekcji zaprojektowanej przez celebrytkę.

Oto pierwsza kreacja Nataszy, podoba Wam się?

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze