Środa, 27 czerwca 2012, 15:30

Anja Rubik: „SEX jest fantastyczny”!

prawda
fałsz
Anja Rubik: „SEX jest fantastyczny”!
foto: facebook.com
Znana supermodelka, Anja Rubik, na łamach kolorowego magazynu dla kobiet „Pani”, zdradziła swoje luźne podejście do seksu. Celebrytka uważa, że seks bez miłości jest czymś zupełnie normalnym. Mało tego, zdaniem top modelki, coraz więcej osób tak myśli, ale nie każdy ma odwagę o tym głośno mówić!

„Jeśli chodzi o moje podejście do seksu to tak jak mój charakter, jest bardziej zbliżone do męskiego . Uważam, że seks jest fantastyczny i nie zawsze musi być połączony z uczuciem. Sporo kobiet tak uważa, tylko głośno o tym nie mówi. Otoczenie sprawia, że kobiety wstydzą się swoich potrzeb. Jeśli mężczyzna spotyka się z kilkoma paniami naraz, jest playboyem, a kobieta - dziwką. Ale to się powoli zmienia wraz z naszą pozycją społeczną”.

Kto by pomyślał, że żyjąca w szczęśliwym związku małżeńskim Anja, publicznie ogłosi swoje dość nietypowe życiowe poglądy. Ciekawe, czy jej mąż, Sasha Knezevic, popiera takie frywolne podejście do wierności?

Myślicie, że Anja zdradza przystojnego modela? Jak wygląda ich związek? Czy rzeczywiście seks bez miłości jest ok?

Popieracie zasadę supermodelki, że nie ważne z kim i nie ważne gdzie byle to zrobić?

Komentarze

Gość 3 lipca 2012 16:26
popieram!
seks bez zobowiązań jest naprawdę dobry!
Gość 2 lipca 2012 23:18
idz bos wiesniak jest. Anja przez j jest normalna dla krajow polnocnych(Skandynawia, byle ZSRR). moze rodzicom cos odbilo i dali dziecku tak na imie. Tak samo ja "Izolda" zamiast "Izabela".
Ohyda . 2 lipca 2012 20:06
Anja jest brzydka , głupia i ma pusto we łbie . No cóż ... Ludzie jak można sobie w ogóle kazać tak imię napisać ANJA - przez J . To tak jakby Julia napisać prze I - Iulia Lub Iwona przez J - Jwona . Debilstwo . No , ale jak się wygląda jak kura to wolno wsyztko .