Piątek, 5 października 2012, 13:49

Krupa BYŁA PROSTYTUTKĄ?!

prawda
fałsz
Krupa BYŁA PROSTYTUTKĄ?!
foto: mwmedia.pl
Joanna Krupa zdobyła sławę w Polsce dzięki programowi "Top Model", jednak piękna celebrytka na tym nie poprzestała i postanowiła rozszerzyć swoją karierę na Stany Zjednoczone. Teraz amerykańskie media piszą o niej, że BYŁA PROSTYTUTKĄ!

Dzięki reality show "The Real Housewives of Miami", w którym Joasia jest główną gwiazdą stała się popularna i znana w amerykańskim show biznesie. Media w końcu zaczęły ją zauważać i pisać o niej. Niestety, jak się okazało niepochlebne rzeczy!

Znany bloger Nick Richie napisał o Joasi artykuł zatytułowany: "Joanna Krupa Is A Confirmed Hooker". W tekście pisze on, że rozmawiał z mężczyzną, który zapewnia, że zapłacił jej 10 tysięcy dolarów za seks. Poznał ją poprzez agencję z luksusowymi prostytutkami.

Modelka stanowczo zaprzeczyła tym doniesieniom i zagroziła blogerowi... pozwem sądowym! Przypomnijmy jednak, że Krupa zaczynała w produkcjach typu softporno dla fetyszystów. Może w całej sprawie jest jakieś "ziarnko prawdy", bo przecież takie plotki nie biorą się nigdy z powietrza?

Komentarze

Gość 10 października 2012 05:03
była prostytutką, mam znajomych w stanach którzy widzieli ją w agencji