Sobota, 23 czerwca 2012, 10:00

MEGA SHOW Joanny Krupy!

prawda
fałsz
MEGA SHOW Joanny Krupy!
foto: strangecosmos.com
Supermodelka, Joanna Krupa, nadal błyszczy w show biznesie. Zapowiadane od kilkunastu miesięcy reality show „The Krupa sisters”, z udziałem supermodelki, już niebawem będzie miało swoją premierę. Zapowiada się naprawdę gorące widowisko!

"The Krupa sisters" to program zbliżony do słynnego show rodziny Kardashian. Widzowie, w kolejnych odcinkach, będą mogli zobaczyć, jak żyje i pracuje Joasia, jej młodsza siostra Marta oraz osoby z najbliższego otoczenia. Program ma przede wszystkim ujawnić kulisy życia pięknych i bogatych gwiazd show biznesu.

W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun nowego show. Krótki filmik, nie pozostawia żadnych złudzeń, jak wystawne życie wiedzie polska modelka w słonecznym Los Angeles. Ponadto to doskonała szansa dla siostry Dżoany – Marty, która już od kilku lat stara się wypromować w show biznesie.

Teraz obie siostry będą mogły się zaprezentować. Jak sądzicie, która wypadnie lepiej, Marta czy Joasia? Zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja między seksownymi siostrzyczkami. Czy program „The Krupa sisters”, zdobędzie taką popularność, jak show Kardashian? Przekonamy się już niebawem, a tymczasem zobaczcie zwiastun z supermodelką w roli głównej.


foto: spettacoli.tiscali.it


Komentarze

... 23 czerwca 2012 18:42
kiedyś ją lubiłam....dzisiaj nie wiem jak mogłam O_o