Piątek, 22 czerwca 2012, 15:00

Pakosińska króluje w TVN Style

prawda
fałsz
Pakosińska króluje w TVN Style
foto: mwmedia.pl
Kasia Pakosińska to prawdziwa kobieta biznesu. Jeszcze niedawno rozśmieszała nas występami w kabarecie, a teraz dumnie działa w mediach. Jak widać ma talent do wszystkiego! Jakiś czas temu została gospodynią nowego talk-show „Pakozetka”, emitowanego na antenie TVN Style.

Program okazał się prawdziwą sensacją! Miliony telewidzów śledzą zmagania polskiej celebrytki. Ponoć każdy odcinek ogląda ponad 100 tysięcy osób! Kasia, obdarzona charakterystycznym śmiechem, w swoim autorskim show, namawia mężczyzn z pierwszych stron gazet, na intymne zwierzenia w "woodyallenowskim klimacie".

Pakosiństa to zdecydowanie wyjątkowa osobowość w polskim show biznesie. Ma ogromne doświadczenie, wiele ciekawych pomysłów i przede wszystkim to coś, co przyciąga miliony widzów. W jednym z wywiadów Kasia wyznała, że bardzo się bała telewizyjnego debiutu, dlatego starała się jak najlepiej przygotować. Podobno artystka przeczytała kilkanaście książek o facetach, by móc się bardziej wczuć w nową rolę

Przygotowuję się zawsze skrupulatnie i w ramach tych przygotowań oczywiście zagłębiłam się w literaturze. Właśnie skończyłam książkę Lwa Starowicza "O mężczyźnie"... Choć myślę, że do tego tematu największą wiedzę dostarczyły mi kobiety, z którymi rozmawiałam. Poza tym mam dwie wspaniałe przyjaciółki od serca i zazwyczaj to z nimi pierwszymi konsultuję sprawy, tak, aby sprawdzić, czy czegoś sobie nie podkolorowałam i czy moje myślenie idzie w dobrą stronę. Jeśli już ruszam na taką "seksmisję" to chcę, żeby panie były ze mną. Ten program jest przede wszystkim skierowany do kobiet, ale po cichu marzę, że również mężczyźni przysiądą gdzieś z boku i będą zerkać na ekran. Mam nadzieję, że program przyniesie wiele korzyści zarówno kobietom, jak i ich partnerom”.

Trzeba przyznać, że Pakosińska jest prawdziwą showmanką z krwi i kości. Jak Wam się podoba autorski program Kasi? Oglądaliście? Jeśli nie, to naprawdę warto. Kasia udowodniła, że przeciętnej urody, dojrzała kobieta, też może zrobić oszałamiającą karierę i stać się ulubienicą publiczności!

Lubicie Kasię? Bo my bardzo, zwłaszcza jej uroczy i bardzo szczery uśmiech!

Komentarze

Gość 22 czerwca 2012 15:51
uwielbiam jej śmiech:)