Wtorek, 5 czerwca 2012, 14:00

Wojewódzki ma DZIEWCZYNĘ!

prawda
fałsz
Wojewódzki ma DZIEWCZYNĘ!
foto: facebook.com
To, że sławny showman uwielbia szybkie samochody i piękne dziewczyny, wiedzieliśmy już od dawna. Od jakiegoś czasu, aż huczy w brukowcach o nowych wypasionych brykach celebryty. Niestety w jego sercu ciągle panuje pustka. Już nawet zaczęliśmy się martwić, o niemłodego już Kubę (49l.) i jego intymne życie.

Na szczęście wszystko jest w jak najlepszym porządku, a Wojewódzki znalazł sobie całkiem apetyczny obiekt westchnień. Na otwarcie klubu Utopia, kontrowersyjny showman, pojawił się w towarzystwie seksownej i bardzo młodziutkiej brunetki! Kim jest tajemnicza wybranka Kuby?

To 21-letnia Sara Faraj, znana modelka i studentka psychologii na warszawskim Uniwersytecie. Swoją popularność zdobyła w programie „Supermodelki”, prowadzonym przez Agnieszkę Maciąg. Jej dalsza kariera potoczyła się bardzo szybko. Już po kilku latach mogliśmy podziwiać seksowne kształty Sary, w polskim i australijskim wydaniu magazynu ”Maxim”.

Sara to inteligentna, młoda kobieta, a do tego bardzo piękna. Wcale nas nie dziwi, że Kuba zachwycił się jej zniewalającą egzotyczną urodą.

Zresztą zobaczcie sami jak wygląda nowa dziewczyna Kuby Wojewódzkiego.

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 19 lipca 2012 23:13
dla mnie dziewczyna jest srednia, a wojewodzki tylko sie osmiesza podrywajac coraz mlodsze laski
Gość 6 czerwca 2012 22:27
Jego dziewczyna czy nie, jest piękna :) bardzo mi się podoba
Gość 6 czerwca 2012 09:48
zapłacił jej,żeby prasa odświerzyła jego wizerunek....Niestety coraz głosniej o jego homosesualixmie...Darujcie więc sobie te debilizmy o dziewczynie.
Gość 5 czerwca 2012 21:44
fajne ma buty na ostatnim zdjęciu, a tak w ogóle to wojewodzki nie poderwalby takiej ładnej laski, chyba ze poleciała na jego kase
Gość 5 czerwca 2012 17:42
m,jjyygfty