Sobota, 23 czerwca 2012, 13:00

Lewandowski na ślubnym kobiercu?

prawda
fałsz
Lewandowski na ślubnym kobiercu?
foto: mwmedia.pl
Wszystkie zagorzałe fanki przystojnego piłkarza, Roberta Lewandowskiego, zapewne zasmuci wiadomość, że Robert wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. No cóż, to było do przewidzenia, gdyż zarówno Robert, jak i jego wybranka Ania Stachurska, są zdecydowani na wspólne życie we dwoje.

Połączyła ich prawdziwa miłość oraz wspólna pasja do sportu. To niespotykane, żeby dwoje ludzi tak bardzo się kochało i jednocześnie interesowało tym samym. Pięcioletni związek Roberta i Ani, jak każdy, miał swoje wzloty i upadki. Na szczęście para przetrwała trudne chwile, które jeszcze bardziej ich do siebie zbliżyły.

Mistrzyni karate, w ostatnim wywiadzie dla „Na Żywo” wyznała, że jej ukochany jest cudownym człowiekiem i sportowcem

„Jak pierwszy raz się spotkaliśmy, to Robert wtedy myślał, że gram w tenisa albo tańczę w balecie. Świetnie się dogadujemy, twierdzi, że go najlepiej rozumiem, bo jestem sportowcem. To bardzo skromny facet i to mi się w nim najbardziej podoba. Porozumiewamy się, co do stylu życia, diety, pomagam mu w zdrowym żywieniu. On mi doradza jeśli chodzi o trening wytrzymałościowy czy siłowy. Wzajemnie się uzupełniamy w każdej dziedzinie”.

Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że Ania już od dawna planuje tę wyjątkową uroczystość. Podobno prawie wszystko jest już przygotowane, zakochani czekają tylko, aż zakończą się eliminacyjne mecze do Mistrzostw Świata. Huczna impreza odbędzie się w Dworze Złotopolska Dolina w Trębkach Nowych, koło Zakroczymia. Natomiast całkowity koszt uroczystości szacuje się na ponad 250 tysięcy złotych!

Z niecierpliwością będziemy czekać na szczegóły związane ze ślubem! Jak sądzicie, czy Ania i Robert pasują do siebie?

foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 25 czerwca 2012 23:25
ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 18.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA