Wtorek, 24 kwietnia 2012, 16:30

Krupa pokaże wszystko!

prawda
fałsz
Krupa pokaże wszystko!
foto: facebook.com
Seksowna modelka już rozpoczęła zdjęcia do swojego reality show. Już niedługo będziemy mogli podziwiać Joasie Krupę i jej najbliższych na ekranie. Nigdy nie ukrywała, że czuje niesamowity pociąg do kariery i show biznesu. Dlatego też nie ma się co dziwić, że wykorzystuje do tego swoje prywatne życie. W rozmowie z tygodnikiem „Show”, modelka wyznaje

„Tak naprawdę mieliśmy ostatnio z Romkiem problemy i to też będzie pokazane w naszym show. Z tego powodu również odstawiłam ślub na bok. Zobaczę, jak to z nami wyjdzie. Różne są powody, dlaczego nie mamy jeszcze daty. Teraz na przykład od trzech miesięcy jestem z Romkiem non stop. Wydaje mi się nawet, że przez te pięć lat, kiedy jesteśmy razem, nie spędziliśmy razem tyle czasu co teraz. I to jest taki moment, kiedy trochę się poznajemy od początku, odkrywamy o sobie rzeczy, o których nie wiedzieliśmy. Kłócimy się też trochę więcej. Oboje mamy silne charaktery i się ścieramy”.

To chyba jasne, że nic lepiej się nie sprzedaje jak problemy, dramaty i łzy. Także możemy spodziewać się naprawdę zaskakujących scen z Joasia w roli głównej.

Zastanawia nas jedno, czy aby warto poświęcać życie prywatne, a w szczególności ślub dla kariery? Niestety, nie dane nam będzie podziwiać Joasi i jej bliskich na polskim ekranie, gdyż reality show będzie emitowane w USA.

Mamy tylko nadzieję, że Joanna nie będzie żałować swoich czynów.

Komentarze

Gość 25 kwietnia 2012 14:28
nie moge posiąść sie z radości ;/// łaaał