Wtorek, 19 czerwca 2012, 10:00

RIMMEL rezygnuje z Sablewskiej!

prawda
fałsz
RIMMEL rezygnuje z Sablewskiej!
foto: facebook.com
Maja Sablewska, słynna menadżerka gwiazd, nie może odnaleźć swojego miejsca w show biznesie. Po stracie posady jurorki w programie „X Factor” oraz licznych skandalach, wywołanych przez jej byłą podopieczną Dodę, celebrytka postanowiła poszukać szczęścia w innym kierunku. Jakiś czas temu, głośno było o jej najnowszych planach, jakoby miała zostać wykładowczynią w warszawskiej Szkole Wyższej Promocji oraz projektantką.

Niestety, na drodze do szczęścia celebrytki pojawiły się niemałe przeszkody. Otóż, Maja straciła gwarantowaną posadę ambasadorki firmy Rimmel, która z dnia na dzień zakończyła z nią współpracę W oficjalnym oświadczeniu możemy przeczytać

„Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że współpraca między Mają Sablewską i marką Rimmel dobiegła końca. Maja przestaje pełnić powierzoną jej funkcję doradcy wizerunkowego marki, a strona internetowa www.majasablewskablog.pl założona w celu promocji tej współpracy, nie będzie już aktywna. W trakcie naszej wspólnej pracy przeprowadziliśmy wiele ciekawych akcji, pokazaliśmy atrakcyjne stylizacje i pomysły na to, jak można odważnie pokazywać wolność w wyrażaniu siebie poprzez makijaż i styl. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzali tę stronę i wspierali nasz projekt”.

Szkoda, blog z poradami Sablewskiej pokochały miliony dziewczyn i kobiet na całym świecie. Maja dla wielu była modowym wzorem. Jej cenne rady, dotyczące makijażu oraz stylizacji pomogły wielu niedoświadczonym internautom. No cóż, miejmy tylko nadzieję, że była menadżerka gwiazd, nie przestanie pomagać zwykłym ludziom w doborze stylizacji. Na istniejącym do wczoraj blogu, możemy przeczytać jedynie krótkie podziękowanie autorki

„Moi Drodzy, wszystko ma swój początek i koniec. Projekt promocji marki RIMMEL przy moim udziale, dobiega końca. Oznacza to zakończenie działania strony internetowej www.majasablewskablog.pl. Dziękuję, że przez ostatnie miesiące odwiedzaliście stronę, komentowaliście newsy i aktywnie spędzaliście z nami swój czas. Stworzyliśmy tę stronę z myślą o Was. Mam nadzieję, że znaleźliście tutaj ciekawe materiały i propozycje, które były dla Was inspiracją nie tylko w makijażu, ale i modzie. Bez Was – Waszego aktywnego udziału w dyskusjach, Waszych maili, wyrazów sympatii, ta strona nie byłaby taka sama. Dziękujemy, że byliście z nami i do zobaczenia”.

Czym teraz będzie zajmować się Maja Sablewska? Czy uda się jej przetrwać kryzys? Jak sądzicie, czy kariera celebrytki jest zagrożona?

Komentarze