Wtorek, 3 lipca 2012, 12:00

To KONIEC kariery Ibisza?

prawda
fałsz
To KONIEC kariery Ibisza?
foto: mwmedia.pl
Słynny i zawsze młody prezenter, Krzysztof Ibisz, ma ostatnio poważne kłopoty. Jego kariera zawodowa stoi pod ogromnym znakiem zapytania. Zapowiadający się na prawdziwy hit, program „Milion od zaraz”, którego Ibisz został gospodarzem, przyniósł same straty i po zaledwie kilku odcinkach został zdjęty z anteny.

To jeszcze nie koniec niepowodzeń polskiego celebyty. Jako współgospodarz programu „On i Ona”, również nie może czuć się pewnie. Jak donosi „Życie na gorąco”, projekt niebawem podobnie jak „Milion od zaraz”, zniknie z anteny. Czyżby to oznaczało koniec kariery Ibisza?

Czy już nikt nie chce oglądać słynnego prezentera? Wszystko wskazuje na to, że dyrektor programowa Polsatu straciła do gwiazdora sympatię i zaufanie. A co za tym idzie, nie chce go angażować w żadne nowe projekty. Na łamach jednego z tabloidów możemy przeczytać, że „telewizja Polsat ma kłopoty z zagospodarowaniem swojej gwiazdy”.

Czyżby „zloty czas” Krzysztofa Ibisza już przeminął? Przypomnijmy, od 1993 roku, Ibisz działa bardzo aktywnie w polskim show biznesie. Ma na swoim koncie liczne role aktorskie i prezenterskie. Największą popularność zdobył dzięki teleturniejom, takim jak: „Czar par”, „Awantura o kasę”, „Bar”, „Życiowa szansa” oraz „Gra w ciemno”.

Jak sądzicie, czy Ibisz straci pracę? Chcecie go jeszcze oglądać?

foto: facebook.com


foto: mwmedia.pl
rzysz

Komentarze