Wtorek, 29 maja 2012, 09:00

Sablewska została NAUCZYCIELKĄ!

prawda
fałsz
Sablewska została NAUCZYCIELKĄ!
foto: facebook.com
Odkąd Maja Sablewska straciła pracę w jury programu X Factor, zrobiło się o niej cicho. Jej reputacja bardzo ucierpiała, głównie za sprawą licznych afer, związanych z jej byłą podopieczną – Dodą. Dlatego też, Maja porzuciła pracę menedżerki gwiazd i postanowiła spróbować czegoś nowego.

Kilka dni temu celebrytka została zaproszona do Kutna, gdzie wzięła udział w szkoleniu „Dress Code”, zorganizowanym przez miejscowy Urząd Pracy. Menedżerka uczyła bezrobotne kobiety, jak skutecznie powinny kreować swój wizerunek. Po wykładach Sablewska była zachwycona. W wywiadzie dla portalu eKutno wyznała, że to nie jest ostatnia jej wizyta w takim miejscu

„To jest pierwsze moje spotkanie z bezrobotnymi kobietami. Jeżeli chodzi o szkolenia z metod wizerunkowych, to chciałabym właśnie szkolić kobiety. Kiedy napisała do mnie pani Marlena, myślałam na początku, że to dziennikarski żart. Kiedy się okazało, że taka propozycja faktycznie wpłynęła od urzędu, nie mogłam odmówić. To jest pierwszy urząd, w którym jestem i na pewno nie ostatni”.

Czyżby Maja odnalazła swoje prawdziwe powołanie? Jak wspomina, zawsze chciała pomagać kobietom, żeby dobrze wyglądały, a teraz ma na to szansę, którą zamierza dobrze wykorzystać. Rola nauczycielki tak spodobała się celebrytce, że wkrótce ma zostać również wykładowczynią w warszawskiej Wyższej Szkole Promocji, gdzie będzie uczyła studentów "realiów pracy menedżera gwiazd". To prawdziwe wyzwanie dla niedoświadczonej gwiazdy, ale lepsze to niż nic.

Ciekawe, jak Maja sprawdzi się w roli nauczycielki? Chcielibyście żeby Was uczyła?

Komentarze

Gość 17 czerwca 2012 18:12
Owszem umie innych ubrać , ale sama wygląda jak karykatura ..