Wtorek, 19 czerwca 2012, 09:00

Doda została skandalistką roku!

prawda
fałsz
Doda została skandalistką roku!
foto: facebook.com
Kontrowersyjna piosenkarka, Doda, nie ma ostatnio powodów do radości. Jej kariera wisi na włosku, były menadżer oskarżył ją o pobicie, eksmąż o to, że go zdradzała, a słynna projektantka o plagiat swojej kreacji. Jakby tego było mało, kilka dni temu, Doda została skazana prawomocnym wyrokiem za obrazę uczuć religijnych!

Przypomnijmy, że w styczniu piosenkarka została oskarżona o obrazę uczuć religijnych za wypowiedź, w której uznała, że twórcy Biblii byli „napruci winem i naćpani jakimiś ziołami”. Mimo odwołania, Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa uznał, że piosenkarka jest winna przestępstwa obrazy uczuć religijnych i wyznaczył jej karę w wysokości 5 tysięcy złotych.

W ostatnim wywiadzie dla „Party” Rabczewska wyznała, że nie martwi się swoimi kłopotami, uważa, że życie prawdziwej gwiazdy właśnie tak wygląda

„Dla dziennikarzy to kłopoty, a dla mnie... życie! Nie każ mi się tym przejmować, bo to nie wykonalne. Jestem barwną jednostką i przyciągam kolorowe sytuacje. Niczego się nie wstydzę. Nie mam sobie nic do zarzucenia. Nie chowam się też po kątach. Każdy ma charakter, jaki ma. Nie gram krystalicznie czystej osoby i nigdy nie miałam takiego zamiaru. Stawiam na autentyczność. Brak dyplomacji jest zresztą tym, czym się chełpię. Zmieniam menadżerów, bo szukam najlepszego. Nie jestem na żadnym zakręcie, wręcz przeciwnie, w końcu jestem w dobrej formie psychicznej. Przez ostatni rok czułam się tak, jakby schodziło ze mnie powietrze. Czekałam, aby wrócić na właściwy tor. I ten moment oto nadszedł!”

Jak widać, wieczna optymistka, jaką jest Dorota, w ogóle nie przejmuje się swoimi problemami, wręcz przeciwnie, piosenkarka zapowiada, że jeszcze nie raz zaskoczy swoich fanów i to już wkrótce. Czyżby miała rację? Co planuje kontrowersyjna celebrytka? Czy Rabczewska może jeszcze czymś zaskoczyć?

Jak na razie Doda regeneruje siły, wylegując się na plaży. Tym razem nie zapomniała o stroju kąpielowym!

foto: facebook.com

Komentarze

Gość 24 sierpnia 2014 09:54
ona jest taka obrzydliwa przez swoje zachowani !!!! TO COS MA BYC KOBIETA !! ŻARTY CHYBA
Gość 30 sierpnia 2013 03:55
ONA JEST BOSKA,KOCHAM JA NAD ZYCIE
Gość 20 lipca 2012 13:12
A Farną to potrafi oceniać....
Gość 10 lipca 2012 18:37
niech szuka sprawiedliwości u Boga;P
Gość 19 czerwca 2012 19:12
podobno znów sie odwołała....hehehehe i tak nie wygra!!!
nikt taki 19 czerwca 2012 18:54
doda to debilka.