Środa, 11 lipca 2012, 11:00

Sablewska oskarża Dodę o kłamstwo!

prawda
fałsz
Sablewska oskarża Dodę o kłamstwo!
foto: mwmedia.pl
Maja Sablewska po zakończeniu współpracy z kontrowersyjną piosenkarką, Dorotą Dodą Rabczewską, została przez nią oskarżona o finansowe malwersacje. Do tej pory nie doczekaliśmy się żadnej odpowiedzi, ze strony menadżerki gwiazd, na postawione jej zarzuty. Najwidoczniej Maja nie chciała wywołać kolejnej afery i postanowiła przemilczeć zachowanie swojej byłej podopiecznej.

Ale nie na długo! Sablewska dzięki nowej przyjaciółce, Karolinie Korwin-Piotrowskiej, nabrała pewności siebie i odważyła się wyjawić całą prawdę o współpracy z piosenkarką. Podczas programu „Magiel Towarzyski", była jurorka „X Factor” oznajmiła, że Doda kłamie!

Wiadomo, że Doda kłamie! Ja zawsze uważałam, że muszę się zachowywać do końca profesjonalnie. Jeśli wtedy bym tak naprawdę zadziałała na zasadzie oko za oko, ząb za ząb to skończyłabym tym razem jak Majoch. Może miałabym urwany łeb. Cholera wie, co by się wydarzyło. Ale czas odegra swoją rolę i pokaże jak jest. No i tak się stało. Byli kolejni menedżerowie, wyszły kolejne rzeczy, które obroniły moją sytuację. Do tej pory nie pojawił się żaden dowód, żadna sprawa sądowa. Te wszystkie impertynencje były takie o kant dupy potłuc”.

Czy rzeczywiście Doda kłamie? Dlaczego Maja dopiero teraz wyjawiła prawdę? Czyżby bała się o swoją przyszłość? A może to Korwin-Piotrowska, która słynie z ostrej krytyki, namówiła stylistkę na ujawnienie szczegółów? Nie jest bowiem tajemnicą, że kariera Sablewskiej przechodzi ostatnio poważny kryzys i celebrytka nie ma nic do stracenia, a jako ofiara może zyskać sympatię i popularność. Czy o to właśnie chodzi byłej menadżerce gwiazd?

Jak sądzicie, kto mówi prawdę, Maja czy Doda?

Komentarze

Niezainteresowana 22 lipca 2012 23:15
dlaczego żaden artykuł tutaj nie ma w sb nic mądrego? -.-
Zuza 19 lipca 2012 17:28
Szczerze ? Mam to gdzieś ! :P