Środa, 30 maja 2012, 11:00

Magda Femme powraca!

prawda
fałsz
Magda Femme powraca!
foto: facebook.com
Czy ktoś ją jeszcze pamięta? Polska piosenkarka, Magda Femme, ostatni raz na scenie pojawiła się osiem lat temu. Przez tak długi czas zastanawiała się nad swoją dalszą karierą oraz planowała wielki „come back”. I stało się! Już niebawem zobaczymy i usłyszymy całkowicie odmienioną Magdę.

Przypomnijmy, Magda Femme, a tak naprawdę, Magdalena Pokora, to pierwsza żona Michała Wiśniewskiego i pierwsza wokalistka zespołu „Ich troje”. To właśnie u boku Michała rozwinęła skrzydła w branży muzycznej. Po odejściu z grupy, rozpoczęła karierę solową. Wydała cztery płyty i stała się jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek.

Dalsza kariera Magdy potoczyła się bardzo szybko. Otrzymała rolę w serialu „Halo Hans”, a potem zajęła się wychowywaniem córki Nel. Po ośmiu latach, piosenkarka postanowiła przypomnieć o sobie. Wielkim powrotem do show-biznesu ma być nowa płyta "Retro Love" , na którą wokalistka wydała majątek. Podobno nagranie singla kosztowało aż 200 tysięcy złotych!

Premiera nowej płyty ma się odbyć jesienią. To wtedy zobaczymy, jak zmieniła się dawna ulubienica publiczności. Czy powrót Magdy na scenę muzyczną to dobry pomysł? Przekonamy się już niebawem.

Tymczasem przypomnijmy jeden z jej największych hitów pt. „Kłamstwo”

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


Komentarze

Gość 30 maja 2012 18:10
lubiłam ją kiedyś. ciekawe jaka bedzie teraz...