Poniedziałek, 18 czerwca 2012, 10:30

Górniak kopiuje Rihannę?

prawda
fałsz
Górniak kopiuje Rihannę?
foto: facebook.com
Dobra passa zawodowa Edyty Górniak nadal trwa. Jej największym atutem jest oczywiście niepowtarzalny głos, ale nie tylko! Słynna piosenkarka, kilka dni temu, udowodniła, że ma najpiękniejsze usta w polskim show biznesie! Wszystko za sprawą najnowszej reklamy banku, w której Edzia wystąpiła pomalowana na biało-czerwono. Reklama robi furorę, a celebrytka tylko liczy zyski. I oczywiście ma co, bo za krótką reklamówkę otrzymała ponad 900 tysięcy złotych!

To nie jedyny sukces piosenkarki. Na początku czerwca Edyta wydała swój nowy singiel "Consequences". To całkowicie nowe brzmienie, w żaden sposób nie przypominające dotychczasowych piosenek celebrytki. Album w dance'owym klimacie szybko wpada w ucho i prawdopodobnie stanie się jednym z hitów nadchodzącego lata.

Największym zaskoczeniem nowego albumu jest stylizacja piosenkarki, która do złudzenia przypomina styl barbadoskiej piękności – Rihanny! Czyżby Edyta zmieniła swój image na nowy, bardziej wyuzdany?

Wszystko wskazuje na to, że tak! Na okładce promującej nowy singiel, Edyta odziana jest jedynie we flagę USA i białe botki od Christiana Louboutina, za które trzeba zapłacić ponad 4 tysiące złotych! Nowy look polskiej piosenkarki wywołał niemałe zamieszanie. Tym bardziej, że celebrytka zmieniła kolor włosów i przybiera dość odważne pozy.

Edyta w czerwonych lokach, wygląda jak siostra bliźniaczka Rihanny. Czy to przypadek? Czy celowa prowokacja?

Zobaczcie i oceńcie sami, czy podoba Wam się nowy image Edyty Górniak?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


Komentarze

Gość 21 czerwca 2012 23:53
jjj
Gość 19 czerwca 2012 19:17
Ale sie Edzia lansuje no no no....