Poniedziałek, 25 czerwca 2012, 12:30

NOWY kolorowy look Edyty Górniak?

prawda
fałsz
NOWY kolorowy look Edyty Górniak?
foto: mwmedia.pl
23 czerwca w Warszawie, z okazji Nocy Świętojańskiej, czyli letniego przesilenia, odbył się wielki koncert Lata z Radiem i Dwójki - „Wianki 2012”. To rodzinny koncert, łączący tradycję z nowoczesnością. Nawiązuje do prastarych obrzędów świętojańskich, poświęconych żywiołom wody i ognia.

Na wielką uroczystość przybyły największe gwiazdy estrady, między innymi: De Mono, Liber & InoRos, Ryszard Rynkowski, Damian Ukeje, Edyta Górniak, Wilki, Racoon, 77 Seven Bombay Street oraz Katie Melua. Chociaż to brytyjska wokalistka miała być gwiazdą wieczoru, to największą atrakcją stała się całkowicie odmieniona Edyta.

Strój gwiazdy nie miał nic wspólnego ze słowiańską tradycją. Piosenkarka zaprezentowała się w długiej sukni zrobionej z flagi Stanów Zjednoczonych, oryginalnym makijażu oraz przefarbowanych na kolorowo włosach. Czyżby tak wyglądał nowy image Edyty? Mało tego, celebrytka nie zaśpiewała ani jednego utworu w rodzimym języku! Występ niezbyt przypadł do gustu polskiej publiczności. Ciekawe dlaczego?

Zamiast gromkich braw, polska piosenkarka została wygwizdana przez część, zgromadzonej na warszawskim Podzamczu, widowni. UPS! Czyżby amerykańska stylizacja piosenkarki okazała się zupełnie nietrafiona? Przypomnijmy, że właśnie w takim stylu, celebrytka promuje swój nowy singiel "Consequences".

Jak Wam się podoba kolorowa stylizacja Edyty Górniak?

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 9 lipca 2012 09:48
wlosy <33
Gość 2 lipca 2012 17:52
Sukienka - zajebista < 33