Poniedziałek, 25 czerwca 2012, 12:30

NOWY kolorowy look Edyty Górniak?

prawda
fałsz
NOWY kolorowy look Edyty Górniak?
foto: mwmedia.pl
23 czerwca w Warszawie, z okazji Nocy Świętojańskiej, czyli letniego przesilenia, odbył się wielki koncert Lata z Radiem i Dwójki - „Wianki 2012”. To rodzinny koncert, łączący tradycję z nowoczesnością. Nawiązuje do prastarych obrzędów świętojańskich, poświęconych żywiołom wody i ognia.

Na wielką uroczystość przybyły największe gwiazdy estrady, między innymi: De Mono, Liber & InoRos, Ryszard Rynkowski, Damian Ukeje, Edyta Górniak, Wilki, Racoon, 77 Seven Bombay Street oraz Katie Melua. Chociaż to brytyjska wokalistka miała być gwiazdą wieczoru, to największą atrakcją stała się całkowicie odmieniona Edyta.

Strój gwiazdy nie miał nic wspólnego ze słowiańską tradycją. Piosenkarka zaprezentowała się w długiej sukni zrobionej z flagi Stanów Zjednoczonych, oryginalnym makijażu oraz przefarbowanych na kolorowo włosach. Czyżby tak wyglądał nowy image Edyty? Mało tego, celebrytka nie zaśpiewała ani jednego utworu w rodzimym języku! Występ niezbyt przypadł do gustu polskiej publiczności. Ciekawe dlaczego?

Zamiast gromkich braw, polska piosenkarka została wygwizdana przez część, zgromadzonej na warszawskim Podzamczu, widowni. UPS! Czyżby amerykańska stylizacja piosenkarki okazała się zupełnie nietrafiona? Przypomnijmy, że właśnie w takim stylu, celebrytka promuje swój nowy singiel "Consequences".

Jak Wam się podoba kolorowa stylizacja Edyty Górniak?

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 9 lipca 2012 09:48
wlosy <33
Gość 2 lipca 2012 17:52
Sukienka - zajebista < 33
Gość 25 czerwca 2012 23:23
ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 18.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA