Poniedziałek, 18 czerwca 2012, 11:30

Justin i Selena chcą wziąć ŚLUB!

prawda
fałsz
Justin i Selena chcą wziąć ŚLUB!
foto: facebook.com
Justin Bieber i Selena Gomez to zdecydowanie jedna z najpiękniejszych nastoletnich par w show biznesie. Najwidoczniej połączyła ich prawdziwa miłość. Wielu wątpiło w ich uczucie. Uważano, że ich romans to tylko tani chwyt marketingowy. Na szczęście prawda okazała się inna. Justin nie widzi świata poza Seleną. W jednym z ostatnich wywiadów, celebryta wspominał, że już podczas pierwszego pocałunku z Gomez, wiedział, że to jest ta jedyna

„Mój pierwszy pocałunek z Seleną był najlepszym w moim życiu! To było w samochodzie. Byłem przerażony, ale było bardzo spontanicznie i wyszło naprawdę cudownie. Po tym pocałunku, wiedziałem, że to z nią spędzę resztę życia”.

Przeczucie go nie zawiodło! Zakochani spędzają ze sobą każdą wolna chwilę. Wspólne spacery, romantyczne kolacje i czule całusy, rzeczywiście Selena i Justin wyglądają jak dwa gołąbeczki. Ciekawe, jak długo przetrwa ich młodzieńcza miłość?

Jakiś czas temu, Bieber na łamach kolorowego czasopisma wyznał, że chciałby wziąć ślub z ukochaną, ale rodzice mu nie pozwalają

Już nie raz rozmawialiśmy na temat ślubu. Chcielibyśmy już to zrobić, ale nasi rodzice są przeciwni. Uważają, że jesteśmy jeszcze za młodzi! A tak nie jest. Kochamy się i nic tego nie zmieni. Czy pobierzemy się teraz, czy za dwa lata, to i tak nasza miłość będzie taka sama! Cóż więc złego w tym, byśmy to zrobili nawet dziś? Uwielbiam Selenę, jest kobietą mojego życia i jestem pewien, że to z nią chcę spędzić resztę życia. Nasza uroczystość będzie bardzo huczna! Zaprosimy wszystkich znajomych i rodzinę. Chcę, aby Selena była najpiękniejszą i najszczęśliwszą panną młodą. To dziewczyna, dla której zrobię wszystko!

Czy młodzi celebryci zdecydują się na ślub? Przekonamy się już niebawem, gdyż Bieber w tym roku kończy 18 lat i sam będzie decydował o swoim życiu.

Jak sądzicie, czy Selenę i Justina łączy prawdziwa miłość?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 5 maja 2017 22:59
Tiaaa...
sellenna334 13 listopada 2012 20:32
ta tylko że justin zdradził Selene i nie są już razem ( jego imię pisze z małej litery bo nie mam do niego szacunku po tym co zrobił Selenie choć wcześniej też nie miałam )
Goscie i Gosc 30 października 2012 19:33
to znaczy kochają :|]
Goscie i Gosc 30 października 2012 19:32
uważam że to dobrze że chcą się pobrać jeżeli się kocają to nikt im w tym nie przeszkodzi to nie oznacza że ich lubię ale nie jestem glupia żeby obrażac innych
do hejtera 24 czerwca 2012 20:53
hahahahha dobre...kto by się spodziewał,że selena okaże się lesbijką O_o
hejter 22 czerwca 2012 02:01
No tak, skoro zalegalizowali związki homoseksualne...