Wtorek, 5 czerwca 2012, 09:00

Górniak z biało-czerwonymi ustami REKLMUJE bank!

prawda
fałsz
Górniak z biało-czerwonymi ustami REKLMUJE bank!
foto: youtube.pl
Niedawno pisaliśmy, że Edyta Górniak ma w planach udział w reklamie banku. Szczegóły kampanii reklamowej niestety były bardzo tajne, aż do teraz! Od kilku dni na ekranie możemy podziwiać słynną piosenkarkę, reklamującą bank ING.

Podobnie jak poprzednie spoty, akcja reklamówki rozgrywa się w pociągu WiFI Express. Edyta, z pomalowanymi na biało-czerwono ustami, śpiewa hymn, zagrzewając piłkarzy do gry. Pasażerowie pociągu nagrywają celebrytkę, a w szczególności jej dwukolorowe usta, na telefony i tablety. Dzięki temu, reklama podkreśla, że klienci banku ING w ramach programu „bankujesz kupujesz” mogą taniej kupować tablety.

Podobno Edyta za reklamówkę zgarnęła ponad 900 tysięcy złotych! Teraz nas nie dziwi, że piosenkarka w krótkim spocie śmieje się ze swojego nieudanego występu na mistrzostwach 10 lat temu! Za taką kasę można zrobić naprawdę wszystko!

Trzeba przyznać, że reklamówka z piosenkarką w roli głównej wyszła całkiem zabawnie. A Wam podoba się odmieniona Edzia z biało-czerwonymi ustami?

foto: youtube.pl


Komentarze

Gość 5 lipca 2012 18:40
takiej wiochy to jeszcze nie zrobiła...
Gość 5 czerwca 2012 21:45
okropne te usta!
Gość 5 czerwca 2012 09:07
Gdzie ona śpiewa ten hymn?