Środa, 16 maja 2012, 11:00

Chylińska przefarbowała się na BLOND!

prawda
fałsz
Chylińska przefarbowała się na BLOND!
foto: facebook.com
Agnieszka Chylińska zawsze uchodziła za mroczną i zbuntowaną chłopczycę. Nigdy nie zwracała uwagi na stroje i fryzury. Jakiś czas temu byliśmy świadkami diametralnej metamorfozy, jaką przeszłą celebrytka. Stała się zupełnie inną osobą! Kobiece stroje, stonowany makijaż i całkiem nowy look sceniczny. Artystka zaskoczyła nie tylko fanów, ale i wszystkich z branży muzycznej.

Idąc za ciosem, Agnieszka postanowiła zmienić również kolor włosów. Teraz rockowa wokalistka jest blondynką!

„Chciałam też zobaczyć, jak będę wyglądała w blondzie. Zapomniałam tylko o tym, że ludzie będą gadali. Muszę przyznać, że bawi mnie to, jak jest interpretowana moja zmiana fryzury. Oto nagle Smok Wawelski, który dziennie jadł sto owiec na śniadanie, wziął wełnę i włożył na głowę. Myślę, że jest to też moja prywatna walka z bardzo wąską tożsamością, którą sama sobie zbudowałam w wieku 18 lat. I dzisiaj muszę płacić wysoką cenę za rozszerzanie tożsamości, nie tylko artystycznej, ale też kobiety, która dojrzewa”.

Nowa fryzura to nie jedyna zmiana u Agnieszki Chylińskiej. Piosenkarka napisała również książkę. Jak na razie nie chce zdradzić o czym, ale na pewno nie jest to autobiografia. W jednym z wywiadów, piosenkarka nie ukrywa jak bardzo jest zadowolona ze swojego dzieła

"Jestem przeszczęśliwa, że to się wydarzyło. Liczę, że książka ukaże się jeszcze w tym roku, w przeciwnym razie będę strasznie płakała, bo już się nie mogę jej doczekać".

Co sądzicie o odmienionej Agnieszce? Podoba Wam się jako blondynka?

Przypomnijmy jak wygląda piosenkarka po metamorfozie...

Komentarze

Gość 3 lipca 2012 15:27
ładniej wygląda w blond...
Gość 18 maja 2012 20:37
ale jej ładnie :P
Gość 18 maja 2012 14:53
"rockowa"?! nie wiem co to to blond sztuczne... ale na pewno rockowe to nie jest.
Gość 16 maja 2012 21:15
fajnie!! teraz wygląda jak kobieta!