Poniedziałek, 18 czerwca 2012, 09:17

Nowicki ma nową PRZYTULANKĘ!

prawda
fałsz
Nowicki ma nową PRZYTULANKĘ!
foto: mwmedia.pl
Po szokującym rozstaniu Łukasza Nowickiego i Halinki Młynkowej, którzy uchodzili za najszczęśliwszą parę w polskim show biznesie, minęło dopiero kilka tygodni. Para długo nie mogła się pozbierać, ale zarówno Halinka, jak i Łukasz zaczęli już życie na nowo.

Ku naszemu dziwieniu Nowicki, bardzo szybko znalazł sobie nowy obiekt westchnień. To znana dziennikarka, Marzena Rogalska. Mimo że para zaprzecza, jakoby łączyło ich coś więcej niż przyjaźń, to widać gołym okiem, że między nimi iskrzy na kilometr! W jednym z wywiadów Łukasz nawet wyznał, że uwielbia Marzenkę, to jego przyjaciółka i przytulanka!

To właśnie Marzena pomogła Łukaszowi w trudnych chwilach samotności. Na łamach jednego z tabloidów, dziennikarka zdradziła, że czasem bywa o niego zazdrosna

„Z Łukaszem pracuję od dawna i znamy się od ponad dwudziestu lat. To jest inna relacja, bo znamy się jak przysłowiowe łyse konie. Z Łukaszem się tylko przyjaźnimy. Zabawne jest to, że ja i Łukasz Nowicki jesteśmy o siebie zazdrośni! On śle mi smski. Z kolei ja okazuję mu zazdrość, kiedy on prowadzi kulturalne piątki z Iwoną Radziszewską. I tak się kokietujemy. Łukasz jest szarmancki, elegancki i to mi się bardzo podoba. Mam szczęście, że go znam”.

Co łączy Marzenę i Łukasza? Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie? Naszym zdaniem, czułe pocałunki, które Łukasz skrada Marzenie i ciągłe przytulanie, to już coś więcej niż tylko przyjacielskie gesty! Czyżby to całe pocieszanie skończyło się miłością? Wiadomo, że do zakochania jeden krok, a celebryci zrobili już chyba więcej tych „przysłowiowych kroków”.

Czy Łukasz i Marzena będą parą? Czy w końcu przyznają się do tego, co ich łączy? Przekonamy się niebawem, tymczasem trzymamy kciuki i czekamy na dalszy rozwój wydarzeń!

Komentarze