Sobota, 26 maja 2012, 10:00

Córka Whitney oskarżona o HAZARD!

prawda
fałsz
Córka Whitney oskarżona o HAZARD!
foto: facebook.com
Bobbi Kristina Brown, po śmierci matki (Whitney Huston), wpadła w poważne tarapaty. Rodzina zmarłej wokalistki już nie może sobie poradzić z rozkapryszoną dziewczyną. Zbuntowana Bobbi robi wszystko, aby zwrócić na siebie uwagę.

Jakiś czas temu głośno było o romansie dziewczyny z przyszywanym bratem, Nickiem Gordonem. Potem okazało się, że dziewczyna ma poważne problemy z narkotykami. Od ponad 4 lat nastolatka, po kryjomu, zażywała kokainę. Rodzina, a zwłaszcza babcia Bobbi, jest załamana. Nawet 2-miesięczny odwyk nie pomógł córce sławnej piosenkarki wyjść z nałogu.

Kristina, mimo zakazów, wymyka się z domu i uczestniczy w mocno zakrapianych imprezach. Ostatnio została przyłapana w jednym z kasyn w Las Vegas, gdzie grała na automatach. Należy tu podkreślić, że prawo w USA zezwala na hazard dopiero po ukończeniu 21. roku życia. Mało tego, że nastolatka popełniła przestępstwo, to jeszcze była kompletnie pijana.

Bobbi grozi grzywna w wysokości 1000 dolarów i nawet 6 miesięcy pozbawienia wolności. Jak na razie trwa śledztwo, w którym policja wyjaśnia, kto pozwolił pijanej nastolatce wejść do kasyna. Wszystko wskazuje na to, że tym razem Kristina poniesie karę, gdyż policja posiada nagranie z hotelu, gdzie imprezowała nastolatka.

Jak sądzicie, czy Bobbi trafi do wiezienia?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze