Piątek, 3 sierpnia 2012, 10:33

Perfumy zamiast diety!

prawda
fałsz
Perfumy zamiast diety!
Opracowano pierwsze na świecie perfumy odchudzające. Każda kobieta chciałaby schudnąć szybko, bez wysiłku i różnych diet. Producent tego zapachu twierdzi, że teraz jest to możliwe. Wystarczy spryskać się pachnidłem. Perfum Prends-moi powstała w firmie Robertet i według twórców, ma właściwości odchudzające. Aż się wierzyć nie chce, że sama perfuma za 29,99 funtów (ok. 160 złotych) spowoduje utratę wagi.

Produkcja zapachu była oparta na badaniach z działu aromaterapii i neurokosmetyki. Zawierają one betaendorfinę, która zostawia na skórze "odczucie przyjemności". W następstwie tego uczucia, do mózgu trafia informacja o dobrym samopoczuciu i pewności siebie, co skutkuje tym, że użytkowniczka perfum nie myśli o podjadaniu.

Podczas testów nowego produktu badano kobiety będące na diecie odchudzającej. Stwierdzono, że u 75% badanych zapach perfum zmniejszył chęć sięgnięcia po przekąskę, a u 73% użycie zapachu wywołało "uczucie przyjemności". W perfumach wyczuwalna jest nuta bergamotki, mandarynki i grejpfruta. Producent zapewnia, że pachnidła można używać cały rok. Kobiety, które chcą wypróbować produkt, będą musiały trochę poczekać, bo nie jest łatwo go dostać - nakład został wyczerpany, a lista oczekujących liczy już 6000 osób.

Dla Pań chcących szybko schudnąć pozostają intensywne ćwiczenia na siłowni.

Komentarze

Gość 3 sierpnia 2012 21:10
NO TO TUPER
x 3 sierpnia 2012 16:28
Co to jest "perfuma"?