Sobota, 1 grudnia 2012, 13:00

Lohan W WIĘZIENIU! BRUTALNIE pobiła kobietę!

prawda
fałsz
Lohan W WIĘZIENIU! BRUTALNIE pobiła kobietę!
foto: http://cdn.wwtdd.com
I to by było na tyle jeśli chodzi o powrót na szczyt Lindsay Lohan. Kariera gwiazdy właśnie legła w gruzach. Aktorka BRUTALNIE POBIŁA KOBIETĘ i została aresztowana pod zarzutem napaści trzeciego stopnia.

Lindsay od jakiegoś czasu chwaliła się w mediach, że rola Elizabeth Taylor, w którą wcieliła się w filmie biograficznym pt. Liz and Dick przyniesie jej w końcu upragnioną sławę. Niestety recenzje dla obrazu były bardzo nieprzychylne, a gra aktorska Lindsay została praktycznie zmiażdżona przez krytyków. Lohan wróciła więc do swojego "codziennego życia".

Aktorka, kompletnie pijana i pod wpływem narkotyków BRUTALNIE ZAATAKOWAŁA NIEZNAJOMĄ KOBIETĘ. Jak się później okazało, poszkodowana chciała pomóc ledwo trzymającej się Lohan i zaproponowała jej podwiezienie do domu. Wtedy aktorka WPADŁA W SZAŁ!

- Wypiła za dużo wódki, brała kokainę. Kompletnie straciła nad sobą kontrolę. Nikt nie spodziewał się, że zaatakuję tę dziewczynę. Po prostu uderzyła ją w twarz, zaczęła kopać i wrzeszczeć, a na koniec na nią napluła. Zaatakowana chyba chciała jej oddać, ale była tak zaskoczona tym, co się wydarzyło, że stała bez ruchu - relacjonuje świadek napaści w wywiadzie dla magazynu Radar.

Świadkowie zdarzenia mówią również, że Lohan wyzywała kobietę OD "PIERDOLONYCH BRUDASÓW". Rozwścieczoną i kompletnie pijaną aktorkę powstrzymało dwóch przypadkowych przechodniów. Ktoś wezwał policję. Kiedy na miejsce przyjechali funkcjonariusze natychmiast aresztowali Lindsay. Postawiono jej zarzuty napaści trzeciego stopnia.

foto: http://fabzz.com

Komentarze