Niedziela, 27 maja 2012, 10:00

Rihanna w DREDACH

prawda
fałsz
Rihanna w DREDACH
foto: facebook.com
Popularna wokalistka, Rihanna, słynie z szokujących stylizacji. Jest królową metamorfoz. Ostatnio mogliśmy podziwiać Barbadoskę w krokodylich łuskach. Kolor włosów zmienia jak rekawiczki. Tu się rozbiera, tam się przebiera. No cóż, kobieta zmienną jest, a Riri uwielbia zaskakiwać i być w centrum uwagi.

Znana skandalistka postanowiła jeszcze bardziej zaskoczyć swoich fanów! Co tym razem wymyśliła piosenkarka? Wygląda na to, że krótkie włosy znudziły się już celebrytce i zafundowała sobie długie dredy! Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że nowa fryzura, to tylko sceniczna stylizacja, którą Riri przygotowała specjalnie na finałowy odcinek amerykańskiego Idola.

W programie piosenkarka prezentowała się rewelacyjnie. Zrobiła prawdziwą zadymę! Wśród dymu i laserów zaśpiewała swój wielki hit „Where Have You Been”. Fani byli zachwyceni całym przedstawieniem, jak również odmienioną idolką.

Czyżby dredy tak przypadły Riri do gustu, że jest skłonna zostawić je na stałe? Wokalistka już od dziecka marzyła o takiej fryzurze, jednak rodzice nigdy nie pozwolili, by ich grzeczna córka chodziła, ich zdaniem, z okropnymi kosmykami. Teraz, kiedy Rihanna sama decyduje o swoim życiu, może sobie pozwolić na co tylko chce.

Jak Wam się podoba Rihanna z dredami? Pasują jej?

foto: twitter.com


foto: twitter.com


foto: rihanna-diva.com


foto: rihanna-diva.com


foto: rihanna-diva.com


Komentarze

Gość 4 czerwca 2012 12:34
nawet nawet
Gość 28 maja 2012 20:43
fajoskie te dredziki :)
Gość 27 maja 2012 20:33
rwij bawelne