Piątek, 27 kwietnia 2012, 11:00

„M jak miłość” traci kolejną aktorkę!

prawda
fałsz
„M jak miłość” traci kolejną aktorkę!
foto: m-jak-milosc.pl
Jeden z najpopularniejszych polskich seriali, w ostatnim czasie przechodzi poważny kryzys. Z „M jak miłość”, odchodzą największe serialowe postacie. Czarną passę zaczęła Małgorzata Kożuchowska, w ślad której poszła Joanna Koroniewska.

Wiemy, że kolejna aktorka już rozważa decyzję o opuszczeniu serialu. W rozmowie z „Życiem na gorąco”, Małgorzata Pieńkowska, która od lat wciela się w rolę Marii Zduńskiej (Rogowskiej), wyznała, że ma inne bardzo ciekawe propozycje

„Prawdopodobnie niedługo pożegnam się z nim, choć ostatecznej decyzji nie podjęłam. Wciąż się zastanawiam, czy dalej grać w "M jak miłość" i czy ma to sens? Nie wiem, zobaczę. Mam jeszcze chwilę, żeby się zastanowić. Pojawiają się jednak inne kuszące propozycje, a wraz z nimi dylemat, czy odciąć się od wizerunku Marii Zduńskiej”?

Czyżby problemy kadrowe doprowadziły do usunięcia serialu z anteny? Przypomnijmy, że perypetie rodziny Mostowiaków, możemy podziwiać na ekranie od 12 lat. No cóż, aktorzy zapewne są już znudzeni i dlatego opuszczają serial. Wiadomo, że nowe propozycje, to nowe wyzwania i szansa na większą karierę.

Myślicie, że to już koniec „M jak miłość”?

foto: m-jak-milosc.pl


foto: m-jak-milosc.pl


foto: m-jak-milosc.pl

Komentarze

NIE ! ; ( 7 lipca 2012 17:05
To jest nie możliwe !!! M jak Miłość nie może się skończyć ! NIE !