Piątek, 18 maja 2012, 09:00

Britney Spears w „X Factor”!

prawda
fałsz
Britney Spears w „X Factor”!
foto: facebook.com
Kontrowersyjna piosenkarka, Britney Spears, powraca na salony. Po ostatnich, szokujących skandalach celebrytka postanowiła całkowicie zmienić swój wizerunek medialny. Diametralne zmiany podyktowane są między innymi udziałem Britney w znanym show „X Factor”. Oczywiście nie w polskiej edycji, tylko w amerykańskiej.

Piosenkarka zasiądzie u boku Simon Cowella i L.A. Reida. W nowej edycji zabraknie natomiast Pauli Abdul i Nicole Scherzinger. Warunki kontraktu między Spears, a producentami show negocjowane były przez dobrych kilka miesięcy. Ale opłacało się!

Nowa jurorka za udział w amerykańskim programie zgarnie prawdziwą fortunę, bo aż 15 milionów dolarów! Dla porównania, zwycięzca show otrzyma zaledwie 5 milionów.

To doskonała szansa dla zapomnianej już gwiazdy na wielkie „come back”. Jak Britney sprawdzi się w roli jurorki? Czy planowane zmiany, przywrócą jej dawną popularność?

Podobno w "X-Factor" pojawi się także Miley Cyrus w roli prowadzącej! Jeśli ta plotka się potwierdzi to amerykanie już niebawem będą mogli podziwiać naprawdę niezwykłe show.

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

SiSi 20 maja 2012 18:05
To nie Miley Cyrus, tylko Demi Lovato... Trochę precyzji...