Środa, 4 stycznia 2012, 23:50

Robi KARIERĘ, chociaż nie nagrała płyty!!! HIT INTERNETU!

prawda
fałsz
Robi KARIERĘ, chociaż nie nagrała płyty!!! HIT INTERNETU!
foto: youtube
Azealia Banks, bo o niej mowa, szturmem zdobywa Internet. Choć nie wydała płyty, dociera do ludzi, którzy chcą jej słuchać. Za sprawą hitu „212” dotarła do serc widzów a ulice pulsują w rytm tego kawałka.

Azealia jest dowodem na to, że nadchodzi nowy trend, jeśli chodzi o działalność artystyczną. Nie trzeba wydawać płyt, aby być popularnym. Ludzie i tak uwielbiają jej twórczość, chociaż nie zanosi się na wydanie płyty! Banks bowiem wypięła się na cały przemysł fonograficzny i w dość dosadnych słowach mówi o tym, że nie potrzebuje ich łaski ani pozwolenia na robienie kariery. Pokazuje, że jest silną kobietą i po prostu zrobi to po swojemu.

O kontrowersyjności poczynań Azealii świadczy nie tylko to, że promuje swoją muzykę wyłącznie w sieci. Jej klimaty to rap. Bardzo ostry i wulgarny! Jednak artystka nie przejmuje się opinią innych i stereotypami na temat tego, że kobieta powinna być subtelna. Bez skrępowania wykonuje na swoim teledysku nieprzyzwoite ruchy, a jej wypowiedzi pod adresem branży muzycznej można podsumować jako wielki środkowy palec wysunięty w jej stronę

O jej wygranej lub przegranej z układami w show-biznesie zadecyduje jeden z najdoskonalszych wskaźników – liczba wyświetleń na YouTube:)

Rozbawił nas jeden z komentarzy pod piosenką:

foto: youtube


Odsłuchaj z nami jej utworu:BF

Komentarze

Ruda 8 stycznia 2012 22:40
genialna jest :D
Gość 6 stycznia 2012 14:40
niesamowitą piosenka, super po prostu. Szczególnie ten fragment coś w połowie utworu. Mogę słuchać na okrągło
Kichi 5 stycznia 2012 16:25
Ten koleś w okularkach wygląda jak wychudzony NiekrytyKrytyk XD
Honolooloo 5 stycznia 2012 09:52
Dla mnie bomba, bez zadęcia., nie pokazuje dupy i nie ubiera się w mięso.
Gość 5 stycznia 2012 08:50
Badziew
Gość 5 stycznia 2012 08:49
marny ten teledysk