Poniedziałek, 26 listopada 2012, 14:00

Kryśka pokazała TYŁEK w programie na żywo!

prawda
fałsz
Kryśka pokazała TYŁEK w programie na żywo!
foto: gossip-celebs.com
Pomimo zapewnień, że w pełni akceptuje swoją nową wagę, Christina Aguilera wciąż chyba nie może się przyzwyczaić do rozmiaru XXL. Celebrytka nadal zakłada ubrania, które są na nią po prostu za ciasne. W końcu doszło do ogromnej wpadki.

Podczas nagrania ostatniego odcinka programu The Voice puściły jej szwy w spodniach!! Kryśka z pękniętymi spodniami paradowała przed ekipą i uczestnikami show pokazując bieliznę.

Kiedy celebrytka zorientowała się, że PĘKŁY JEJ SPODNIE NA TYŁKU, szybko udała się za kulisy ze stylistką. Aguilera miała jeszcze na tyle dystansu do siebie, że po powrocie, w nowych spodniach, żartowała z tego zdarzenia. Wpadła jednak w szał, gdy zauważyła, że ekipa na boku się z niej śmieje. Zaczęła na nich kląć i stwierdziła, że "gdyby nie ona, wszyscy byliby bezrobotni."

To wyznanie natychmiast ostudziło humor ekipy technicznej, która czym prędzej czmychnęła celebrytce z oczu nie chcąc jej ponownie denerwować. Najwyższy czas albo się zaakceptować, a nie tylko mówić o tym, albo wziąć za siebie i zgubić zbędne kilogramy, jeśli Kryśka nadal chce się mieścić w mniejsze ciuchy.

foto: celebitchy.com


foto: celebitchy.com

Komentarze