Poniedziałek, 23 kwietnia 2012, 14:30

Nowa rola Anety Zając!

prawda
fałsz
Nowa rola Anety Zając!
foto: facebook.com
Nareszcie los uśmiechnął się do Anety Zając! Po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem, aktorka była zdruzgotana. Rozważała nawet, odejście z serialu „Pierwsza miłość”. Wszystko za sprawą romansu Mikołaja z Agnieszką Włodarczyk. Na szczęście to już przeszłość. Kariera Anety dopiero zaczyna nabierać tempa.

Po ośmiu latach grania w "Pierwszej miłości" przyszedł czas na nową propozycję. W czerwcu zobaczymy Anetę w nowym serialu pt. „Galeria”. Aktorka zagra Mariolę, sprzedawczynię bielizny w centrum handlowym.

Nowy program emitowany będzie na antenie TVP. Dla aktorki to prawdziwa szansa na karierę i nowe życie. Co prawda rola sprzedawczyni to żadna rewelacja. Ale kto wie, co może zdziałać urocza blondynka.

Wszystkich sympatyków „Pierwszej miłości” uspokajamy i zapewniamy, że Aneta nie zrezygnuje z roli Marysi. Przynajmniej na razie! Jej rola będzie jedynie nieco ograniczona.

Czy wcielenie się w nową postać przyniesie Anecie popularność, a serial spodoba się telewidzom? Przekonamy się już w czerwcu. Tymczasem trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 9 maja 2012 18:11
tak w tvp1 jak dla mnie nuuuudy jakoś nie mogę się wdrążyc w ten serial iii dobrze ale ze wzgl. na Anetę to czasami może obejrzę jak będę miała czas
Gość 23 kwietnia 2012 16:19
że niby w galerii tej w tvp1?