Czwartek, 17 maja 2012, 10:00

ROZWÓD wisi w powietrzu?

prawda
fałsz
ROZWÓD wisi w powietrzu?
foto: mwmedia.pl
Kryzys w związku Kasi Cichopek i Marcina Hakiela trwa już od dłuższego czasu. Wszystko zaczęło się od problemów finansowych, związanych ze spłatą ogromnego kredytu, który para zaciągnęła na zakup luksusowej willi.

Popularność obydwojga celebrytów w ciągu ostatnich kilku miesięcy znacznie spadła, a co za tym idzie ich dochody również. Niestety rata za dom nie zmalała i wynosi 18 tysięcy złotych miesięcznie! W jednym z wywiadów, znajomy pary wyznał, że kryzys jaki panuje w związku Kasi i Marcina to zasługa nieprzemyślanej decyzji sprzed lat

Kasia i Marcin nie mogą się porozumieć z powodów finansowych. Kasia zarzuca Marcinowi, że to ona głównie zarabia na raty, grając w serialu. Musi też brać chałtury i nie może się rozwijać. A Marcin uważa, że to żona namawiała go na kupno tak drogiej i dużej willi. I tak sobie wymawiają nawzajem decyzję sprzed lat”.

Problemy małżeńskie pary są na tyle poważne, że Marcin wyprowadził się z domu! Czyżby para zamierzała się rozstać? Co stało się z idealną miłością Kasi i Marcina? Podobno, tylko ze względu na synka, para stara się jakoś porozumieć i dogadać. Czy uda im się pogodzić?

Jak sądzicie, czy Kasia i Marcin mają jeszcze szanse na idealny związek?

Komentarze

Gość 17 maja 2012 18:35
DOBRE,HA,HA
Gość 17 maja 2012 18:34
Kocha Krzycha Wiecznie Młodego Ibisza
Gość 17 maja 2012 18:26
O to pyza juz nie kocha marcinka?
Gość 17 maja 2012 15:46
Ale on ma gębe.Łał