Czwartek, 17 maja 2012, 11:00

Wielki come back Igora Leonika!

prawda
fałsz
Wielki come back Igora Leonika!
foto: youcandance.tvn.pl
Kolejny odcinek tanecznego show udowodnił, że w tym programie wszystko się może zdarzyć. Zasady programu są nieubłagane i co tydzień odpada kolejna para tancerzy. Każdy odcinek niesie ze sobą wiele emocji, stresu i dramatycznych zwrotów akcji, o czym mogliśmy przekonać się w ostatnim odcinku.

Z powodu poważnej kontuzji, z programu musiał odejść Mateusz Sobecko. Chłopak ze łzami w oczach żegnał się z uczestnikami programu. Na szczęście jurorzy, zapewnili, że czekają na niego w kolejnej edycji

„Jest nam ogromnie przykro, że nie będziesz już tańczył, ale zerwałeś więzadło krzyżowe i wiemy że operacja jest bardzo potrzebna. Niedługo kolejna edycja i od razu dostaniesz bilet, mam nadzieję, że pojedziesz z nami na warsztaty. Jest nam tak przykro, bo byłeś jedynym tancerzem, który nie był nigdy nominowany i nie zatańczył solówki” - powiedział Augustin Egurrola.

Nagłe odejście Mateusza, spowodowało, że do programu wrócił Igor Leonik, który odpadł tydzień temu. Tancerz był zachwycony. To cud, że dostał drugą szansę!

„Jestem szczęśliwy że wracam do programu, życzę Mateuszowi dużo zdrowia. Jestem tu dla ciebie i mam nadzieję, że pojedziesz do tego Los Angeles”.

Chłopak pokazał prawdziwą klasę. Miał tylko jeden dzień na przygotowanie się do dwóch układów tanecznych, a wypadł najlepiej ze wszystkich uczestników! Ten spektakularny powrót Igora, udowodnił, że jest on naprawdę genialnym tancerzem.

Decyzją telewidzów, wczorajszy odcinek opuścili Staszek Korotyński oraz Kinga Mucha. Kto będzie następny? Czy Igor wykorzysta druga szansę i wygra taneczne show?

Kto Waszym zdaniem jest najlepszym tancerzem siódmej edycji „You Can Dance”?

foto: youcandance.tvn.pl

Komentarze

Gość 22 maja 2012 15:49
Napewno nie barte