Piątek, 29 czerwca 2012, 12:00

Majdan rozstał się Anią Prus!

prawda
fałsz
Majdan rozstał się Anią Prus!
foto: facebook.com
Słynny piłkarz, Radosław Majdan nie ma szczęścia w miłości. Właśnie rozstał się ze swoją trzecią wybranką - Anią Prus. Jak donosi „Super Ekspres”, powodem rozstania celebrytów, był zbyt imprezowy tryb życia Ani i jej problemy z narkotykami.

Przypomnijmy, Radek był już dwukrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była Miss Ziemi Zachodniopomorskiej – Sylwia Majdan, a drugą, kontrowersyjna piosenkarka Dorota Doda Rabczewska.

Związek z Anią był inny, to miała być ta jedyna na całe życie, niestety tak się nie stało. Po kilku miesiącach, do ich sielankowego życia wkradły się problemy. Okazało się, że ukochana Majdana zataiła przed nim dość istotny fakt. Otóż Ania została skazana za posiadanie kokainy!

W marcu sąd skazał aktorkę, na 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata, za posiadanie 0,99 grama kokainy. Piłkarz próbował zrozumieć zachowanie Ani, ale nie mógł jej wybaczyć, że go okłamała. Między nimi dochodziło do coraz częstych kłótni, aż w końcu Majdan nie wytrzymał i postanowił rozstać się z celebrytką.

Radek żałuje związku z Anką. Czuje się oszukany. Z czasem to, co mówili jego i jej znajomi, okazało się prawdą. Anka jest imprezowiczką, lubi się bawić. Miała do niego pretensje, że za mało bywa na salonach. To przerosło Radka, przecież szukał żony i matki dla swoich dzieci. Niepotrzebna mu kolejna Doda. Najgorsze jest to, że on naprawdę się zakochał, a jego rodzicie też patrzyli na Ankę jak na poważną kandydatkę na żonę” - wyznał przyjaciel piłkarza.

No cóż, miłość po prostu bywa ślepa. Miejmy nadzieję, że Radek w końcu trafi na tę jedyną i będzie szczęśliwy.

foto: mwmedia.pl

Komentarze